2733
2734
عنوان

فقط اونایی که مامان نمیشن بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 10456 بازدید | 748 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینجا راهی نداره وگرنه پیامم رو پین میکردم همه ببینن .ایشالله همه بخونن این کانال مال دکتر حکیم سالم حصاری بهش میگن پدر علم ناباروری ایران چون رکورد نازایی رو شکونده .براتون لینکش رو میذارم برین توش .برای اینکه بخواین مشکلتون رو بگین باید برین پی وی خود دکتر و ۲۵ تومن به حیاب کارتش که شماره تو گروه گذاشته بریزید و عکس فیشتون یا تراکنشتون بذارید بعد مشکل بگین کامل و دقیق و بهتون میگه باید چیکار کنید .داروهاشم پست میکنه هزینه هاش هم نهایت رو ۳۰۰ و ۴۰۰ هستش حالا با کمی بالا و پایین برحسب مشکل هر نفر . من تضمین میدم سبک تغذیه تون رو تغییر بدین و این داروهاشو استفاده کنید جواب میگیرین. نمک ید دار نخورید نمک دریا بگیرین و روغن تا جایی که میتونید روغن سالم بگیرین یا خودتون با شحم درست کنید که تمام اینا دستورش هست سرچ کنید تو همون لینک و مواد سوپرمارکت حذف مثلا ماست محلی بگیرین هرچی کارخونه ای کمتر استفاده کنید سالم تر زندگی میکنید .قند و شکر حذف جاش شیرینی طبیعی استفاده کنید مثل شکر سرخ و توت و خرما و کشمش و .... اینم لینک اگر هرجا گیر کردین خبرم کنید در خدمتم @mojeze_tebesonati

2728
واییییییی الهی قربونت برم دستت درد نکنه من تنبلی تخمدان دارم هفتم باید برم دکتر برام دعا کن

منم با تنبلی تخمدان باردار شدم 

هیچ نگران نباشین انشالله که میشه

توصیه میکنم جزوه بارداری دکتر ضیایی که تو کار طب سنتی هم هست رو بخونین و پرهیزهای غذاییشو انجام بدین

من در نار پرهیز غذایی استرسم رو کم کردم و جواب گرفتم انشالله که همه مامان بشن

منم با تنبلی تخمدان باردار شدم  هیچ نگران نباشین انشالله که میشه توصیه میکنم جزوه بارداری دکت ...

ممنون عزیزم.انشالله

میشه لطفا برای خوب شدن پسرم ی صلوات بفرستی؟            الهی امیدم به توئه ناامیدم نکن⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

مامان خانم گل عزیزم ممنونم به خاطر دعات برا من. امروز روز دهم انتقالم بود بی بی زدم مثبت شد عزیزم خدایا شکرت انشالله که همه اونایی که منتظرن این لحظه قشنگ رو تجربه کنن خدا کمکم کنه وتا آخرش برام بمونه وسالم دنیا بیاد 

وقتی چترت خداست بگذار ابر سرنوشت هر چه میخواهد ببارد     

ب امید خدا ب دل خوب و خوش بری وبیای

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ

2738
مامان خانم گل عزیزم ممنونم به خاطر دعات برا من. امروز روز دهم انتقالم بود بی بی زدم مثبت شد عزیزم خد ...

عزیزدلممممممم وااای چقدر خوشحال شدممم. ای جانمم.‌خدارو شکر هزاران مرتبه شکر.‌انشاالله یه بارداری خوب و راحت و بدون ویار داشته باشی و بعدم با یه زایمان راحت و خوب نینی سالم و عزیزت بیاد بغلت

عزیزدلممممممم وااای چقدر خوشحال شدممم. ای جانمم.‌خدارو شکر هزاران مرتبه شکر.‌انشاالله یه بارداری خوب ...

قربونت برم عزیزم دعا کن آزمایشم هم مثبت بشه ایشالله بانفسهای گرمتون همه منتظراجواب سختیهاشون رو بگیرن 😘😘

وقتی چترت خداست بگذار ابر سرنوشت هر چه میخواهد ببارد     
چون رحم شما سرد عزیزم نطفه جذبش نمیشه .باید رطوبت رحمت رو از بین ببری 

میشه بگی چطوری؟ تنها کاری ک میکنم زیر شکمم رو با روغن گرم ماساژ میدم. توروخدا اگه اطلاعاتی داری بگو بهم

هرچیزی رو باور داشته باشی بهش میرسی عزیزم. 

واسه من ساره مستعاره اسمم

ب نیت خ زود باردار شدنم اونم پسر دعام کن اسمشم بزارم محمد

محمد حسین مامان و بابا عاشقتن                خدایا نذر کردم پسر بهم بدی محمد بزارمش   الهی قداسمیتو محمد