2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون اره واقعا 

فقط عزیزم برای بازنشستگی از حالا هرچی پول بدی بعدا آش می خوری پس بیمه هایی که اختیاری پرداخت میشه باید تا توان داریم حق بیمه بیشتری پرداخت کنیم تا بازنشستگی راحت تری داشته باشیم  

مشاور بیمه هستم (اصفهان)
فقط عزیزم برای بازنشستگی از حالا هرچی پول بدی بعدا آش می خوری پس بیمه هایی که اختیاری پرداخت میشه با ...

بله کاملا درسته ممنون ما تازه اقدام کردیم خیلی پشیمونم چرا زودتر بیمه نریختیم حساب سابقه کم داریم😪

الهی گاهی نگاهی😊☺
2731
بله کاملا درسته ممنون ما تازه اقدام کردیم خیلی پشیمونم چرا زودتر بیمه نریختیم حساب سابقه کم داریم😪

هیچوقت دیر نیست ولی اگر بچه دارین واسش زود تر اقدام کنید تا اون فکر نکنه دیر میشه...

الان خانواده هایی داریم که خودشون سختی کشیدن ولی از روز اول واسه بچه هاشون بیمه عمر و سرمایه گذاری تهیه کردن که وقتی بزرگ شد غصه نخوره  

مشاور بیمه هستم (اصفهان)
2738
منم گفتم آشنا بشیم ولی دوستان سوال پرسیدن منم جواب دادم انگار عادت کردم همش حرف بیمه بزنم 

خب دیگه فرصت رو مغتنم شمردن سوال هاشون رو پرسیدن😊😊

از امروز منم رژیمم 😊😊😊وزن شروع 66 و 700 گرم
بله عزیزم اتفاقا گفتم بچه هارو بیمه عمر کنیم میگن خیلی خوبه 

اگر راهنمایی خواستید من حتما کمکتون میکنم البته که من از بیمه سودمو میگیرم ولی حداقل مشاوره ای که به شما میدم برای سود خودم نیست برای بیمه ی بهتری گرفتنه برای شما...

مشاور بیمه هستم (اصفهان)
2706