2737
2734
عنوان

خیلی حیاتیه برا زندگیم (برادرشوهرم) نظر کاملا منطقی بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 955 بازدید | 49 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم یعنی برادرشوهرت عاقل تر از شوهرته.

اکر واقعا ادم دلسوزیه براتون و حرف دربیار نیست خوب بگو ولی ازش بخواه که نگه شما بهش گفتین.

وگرنه اصلا مگو چون بدتر میشه

گاهی دلم هیچ نمیخواد جز گپ ریز ریز با مادرم. هی من حرف بزنم هی او چای تازه دم بریزد ...هی چای ام سرد شود هی دلم گرم... آنجا که چایت سرد میشود و دلت گرم خانه مادر است.  شادی روح پدر و مادرای آسمونی صلوات.الهم صل علی محمد و آل محمد
2731

اصلا به روشون نیار میدونی شوهرت بهشون پول میده

ایطور فقط پیگن پول داداش خودمون

هروقت هم شوهرت پول نداد بهشون میگن زنش نداشت

فقط ازین ماه هرچی نیازت به همسرت بگو تا پولی ته جیبش نمونه

الان چرا باید گوشت نداشته باشی و به شوهرت نگی بخره؟

خدایا شکرت واسه این فرشته ای که بهم دادی

وا مگه بچه ای به بزرگترش بگی!

با خودش منطقی صحبت کن

بعد هم خرج بتراش تا برای اونا خرج نکنه

برنج و گوشتم اجبارش کن بگیره مشخصه خیلی شل میای

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2740

خیلی زیرکانه عمل کن. قبلا فکر میکردی همسرت دستش تنگه مراعات میکردی. الانم مراعات کن ولی کم تر. لیست خرید بده هر دفه یه چند قلم به لیستت اضافه کن. یا هر ماه برای خودت خرید کن.

همسرت اگه بفهمه بخاطر اینکه به خانوادش کمک نکنه خرج میتراشی لج میکنه و بدتر میشه. 

اکثر مردا تیزن و میفهمن.

سلام گلم...بنظرمن اول باهمسرتون صحبت کنید انشاالله حل میشه ،اگرم نشد بابرادرشوهرتون صحبت کنید...

همین الان صحبت کردم  پشت تلفن گریم هم گرفت  گف ببخشید من عذر میخوام   گفتم من ناراحتم  چطور دلت میاد من از گشنگی لاغر بشم جلو چشمت تو پول ب اینو اون بدی گف ببخش دیرم شده  بعد خندید گف خداحافظ   

به مظرم اصلا نزار خانواده شوهرت متوجه بشن

وقتی همسرت اومد باهاش صحبت کن حتی شده با عصبانیت ..تهدیدش کن که میزاری میریباهاش طی کن که دیگه پولا رو به کارت تو بریزه مخارج و پس انداز دست تو باشه ...هیچ پولی تو دستش نباشه که خانوادش گفتند بگه ندارم

خدایا تو بساز...خودت بسازی قشنگ تره❤🤩🙃🙏
بعد هم خودتم مقصری چرا گوشت نمیخری چرا مایحتاج رو نمیخری تا اونا ازش بگیرن?!

والله یه جوری میاد میگه دارم سکته میکنم وای انقدددد بدهکار وای اونقد بدهکارم   دیگه من چی بگم  بگم گوشت بخر؟😔😔😔😔