2733
2739
عنوان

گواهی سلامت ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 1127 بازدید | 55 پست

نگران نباش عزیزم 

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه من احمق خیلی پشیمونم نه هیچ خونی نیومد

مطمین باش سالمی خودتو ناراحت نکن مهم اینه که پشیمونی و داری ازدواج میکنی دیگه بش فکر نکن

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
این روزا خیلی حالم بده خیلی میدونم کارم اشتباه بوده چیزی نکردم تو ولی خیلی میترسم

گرفتی ما رو :/

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
2731
این روزا خیلی حالم بده خیلی میدونم کارم اشتباه بوده چیزی نکردم تو ولی خیلی میترسم

خود ارضایی گناه هست اما از نظر علمی یه چیز طبیعیه و ۹۰ درصد مردم حداقل یک بار انجامش دادن.

چون رابطه جنسی یک نیاز هست،و باید یجوری بهش پاسخ داده بشه خیلی عادیه که بدن شما ریکشن نشون بده و باعث بشه به سمت اینا کشیده بشین،هیچ اشکالی نداره و اصلا هم خودتو نگران نکن عزیزم

اللهم استودعتک قطعه من قلبی فانک خیرالمستودعین❤️
2738
نه من احمق خیلی پشیمونم نه هیچ خونی نیومد

اصن نگران نباش هیچی نمیفهمه

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
2706