2733
2739
عنوان

یاس مامانم بیاید بگم از شوهر سردم که داره خوب میشه😍

| مشاهده متن کامل بحث + 2517 بازدید | 83 پست

اصلا ب کلی عوض شده

راستش منم

مثلا همیشه وقتی سرکار بود اون بهم پیام و زنگ میزد من نه زیاد

ولی الان چند ساعت یبار ی پیام خیته نباشید میدم باهاش حرف میزنم

مگه چی میشد که بشه خدا جون....😔 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر طرز فکرتون مزخرفه با عرض معذرت بزرگترین کتابا و عاشقانه های جهان بدون رابطه معنا نداره

اونم از شدت علاقه به وجود میاد دیگه اون بعد از علاقه به و وجود میاد در کل باید اونقدر علاقه باشه که اگر یکی از طرفین بلایی هم سرش اومد اون یکی به خاطر رابطه ول نکنه بره یا حتی به خاطر نبودن رابطه تو مدتیوکه طرفش نیست نره خیانت کنه مثل بعضیا 

2728
اونم از شدت علاقه به وجود میاد دیگه اون بعد از علاقه به و وجود میاد در کل باید اونقدر علاقه باشه که ...

بله بحث منم نه ربطی ب خیانت داشت نه ول کردن بخاطر رابطه

من گفتم تحکیم ازدواج ب رابطه ی خوبه

اونايي كه ميگن عشق بدون رابطه هم مي مونه، بدونن كه يكي از مهمترين اهداف ازدواج رابطه است، وگرنه دوست بمونيد عاشق هم باشيد كي جلوتون رو گرفته!كسايي رو ميشناسم كه حتي ده دوازده سال عاشقانه زندگي كردن ولي نتونستن ادامه بدن و توافقي به خاطر سرد بودن يكي از طرفين جدا شدن

نميشه يه نياز واقعي و جدي رو ناديده بگيريم و سركوب كنيم، عشق بين زن و مرد از لحاظ علمي هم ريشه ي كشش جنسي داره

2738
اونايي كه ميگن عشق بدون رابطه هم مي مونه، بدونن كه يكي از مهمترين اهداف ازدواج رابطه است، وگرنه دوست ...

بله دقیقا همینه

زنو مرد نیاز ب محبت و لمس شدن دارن

نمیدونم چرا انکارش میکنن

نترکوننش خوبه

خوب استارتر جان ادامشو بگو چی شد؟

ینی با یه صحبت کردن همه چیز حل شد؟

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم.
حالا اینکه شما اونقدری عاشق هم نبودید که بتونید بدون رابطه هم عتشق بمونید خب یه مسئله ی جداست

عزیزم ببخشا من نمیخواستم ریپلایت کنم ولی نتونستم کلا از این تاپیکم خارج شده بودم ولی برگشتم... عزیزم کسی ک ازدواج میکنه چ زن و چ مرد ب چه دلیل ازدواج میکنن ...گدای عشق و محبت نبودن ک عزیزم.. بخشیش محبت بوده بخشیش روابط و دیگر مسائل بوده دیگ ... وقتی مرد کنار زنش خالی نشه صددرصد پیش یکی دیگ خالی میشه زن هم همین طورررر . نیاز جنسی رو همه دارن  ازدواج نکرده ک طرف عین ببخشیدا اصلا منظوری ندارم بز طرفو نگاه کنه ک دوست داره باهاش عشق بازی کنه .. همون روابط نشون دهنده ی عشقه

2706