2733
2739

بچه ها من عاشق انیمیشن م همه رو دیدم همه بهترینش به نظرم هتل ترانسیلوانیا... 

دلم خواست اهل دلاشو جمع کنم بگم بهترین انیمیشنی که دیدین چی بوده😉

ببخشین اگه بنظر بعضیاتون خیلی مسخرس ولی هر کسی نظری داره❤️

هیچوقت وسط خوشحالیات سر تو بالا بردی بگی خدایا شکرت😊اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..خدایا صلاح کار منو بهتر میدونی پس راضیم به رضای تو خدایا

من عااااشق انیمیشن

مخصوصا انیمیشن های لگویی

۲۴مرداد رسما نامزد شدم💑💍 ۴ماهه نامزدم ❤😍🍓تیکرمم تیکر بارداری نیست😝تیکر عیده😆 دوس دارم عیدو تو فروردین انشالله عقده😩😩😩💒💐👰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون مورچه بود خارپشت بود چی بود ک خلی بزرگ بود اون کارتونه اس؟

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
2731

حتما هتل ترانسیلوانیا 1و 2و، 3 شو ببینین عاشقش میشین

هیچوقت وسط خوشحالیات سر تو بالا بردی بگی خدایا شکرت😊اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..خدایا صلاح کار منو بهتر میدونی پس راضیم به رضای تو خدایا
بهترین فقد انیمه قلعه متحرک هاول😭

ندیدم خوبه

من ترانسیلوانیا رو خیلی دوست دارم

سری اسباب بازی ها هم خیلی قشنگه مخصوصا سومینش

انیمیشن frozen هم واقعاااا عالییی بود

اینساید اوت هم خیلی زیباست🤗🤗🤗

آسمان فرصت پرواز بلند است ولی...! ...   قصه این است چه اندازه کبوتر باشی
2738

انیمیشن عالیههه مخصوصا کمدیش

مثلا من از بچه رییس و من نفرت انگیز خیلی خوشم اومد

سبک عروس مردگانم دوس دارم. تازگیا یکی همینجوری دیدم اسمش کابوس پیش از کریسمس. قشنگ بود

انیمیشنای دیزنی هم که عالین😍

The game is on....😏�🔎
اون مورچه بود خارپشت بود چی بود ک خلی بزرگ بود اون کارتونه اس؟

نمیدونم دقیقا چی بود

من فروزن و پرنسس رویاها رو خیلی دوس دارم

ᴛʜɪɴᴋ ʙɪɢ ʙʟɪᴇᴠᴇ ʙɪɢ ᴀᴄᴛ ʙɪɢ       ᴀɴᴅ ᴛʜᴇ ʀᴇsᴜʟᴛs ᴡɪʟʟ ʙᴇ ʙɪɢ                                                                          تاپـیك روزانه صلوات 🌱🌸🌱    
حتما هتل ترانسیلوانیا 1و 2و، 3 شو ببینین عاشقش میشین

خیلی قشنگه مخصوصا۳ که میرن تعطیلات لولوخان دلریزه میگیره

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2706