2737
2734
عنوان

کسی بلده چطورروی یه گوشی دوتاواتساب نصب کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 173 بازدید | 25 پست
بزن توگوگل میاره بالا دنلود کن خیلی خوبه البته فک کنم با یه شماره نشه دوتا واتساپ 

بعدمیشه به کسایی که واتساب معمولی دارن پیام بدیم؟

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم این آیدی تل منه  پیغام بذارید نرم افزار رو براتون بفرستم  K9kbot2

تل ندارم واتسابم ندارم تازه میخام نصب کنم

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!
2728
2738
اگه واتساب نمیشه تلگراموبگید

تلگرام طلایی این امکانات رو داره ک با چند شماره وارد بشی

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            

من برنامه clonneap دارم

از هر برنامه میتونی ی دونه کپی بزنه داخل خود برنامه

هر برنامه بشه کپی بزنی خودش میاره بالا

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰