2733
2739
عنوان

شوهرم نمیزاره تنها بیرون برم یا با دوستام ارتباط داشته باشم

| مشاهده متن کامل بحث + 5191 بازدید | 51 پست
نه من اصلا ب هیچ کدوم از حرفاش چشم نگفتم بخاطر همونه لجش گرفته 

خب عزیزم وقتی بعد از سه سال با همه دوستات قطع رابطه ای یعنی گفتی چشششم! وقتی بیرون نمیری و همش تو خونه ای و احساس افسردگی هم میکنی یعنی یه چشششم گنده!😐

من مشکلات را حل نمی کنم , من افکارم را درست می کنم ، سپس مشکلات خودشان حل می شوند. (لوییز هی)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خب عزیزم وقتی بعد از سه سال با همه دوستات قطع رابطه ای یعنی گفتی چشششم! وقتی بیرون نمیری و همش تو خو ...

اره حق باتوه ولی زیاد اصرار نمیکردم ک کمتر جنگ کنیم فکر میکردم شاید بعداز یه مدت ک من کوتاه بیام وزیاد نسبت ب اون چیزا حساسیت نشون ندم خوب میشه ولی نشد 

دقیقا این اولین صفتش همینه

شوهر سابق منم اینجوری بود بی منطق و خودخواه میگفت هر چی من میگم تو باید تابع من باشی تهش شد جدا شدن ...امیدوارم که همسر شما خودخواهیشو کنار بزاره

خوشا بحال کسیکه ایمان و اعتمادش را به من از دست ندهد.
شوهر سابق منم اینجوری بود بی منطق و خودخواه میگفت هر چی من میگم تو باید تابع من باشی تهش شد جدا شدن ...

منم احساس میکنم اخرش جدا میشم ولی خیلی برام سخته اخه من عاشقش بودم اونم منو خیلی دوس داره هرچی بخوام واسم فراهم میکنه ولی این اخلاقش داره زندگیمونو نابود میکنه 

2740
منم احساس میکنم اخرش جدا میشم ولی خیلی برام سخته اخه من عاشقش بودم اونم منو خیلی دوس داره هرچی بخوام ...

فاصله عشق و تنفر خیلی کمه ..دقیقا میفهمم چی میگی امیدوارم کار به اونجا نرسه ...من نتونستم با کسی که استقلال و آزادیمو ازم بگیره بسازم 

خوشا بحال کسیکه ایمان و اعتمادش را به من از دست ندهد.
2706