2737
2739
عنوان

نی نی سایت 13 ساله شد

| مشاهده متن کامل بحث + 4707 بازدید | 74 پست

قدمت نی نی سایت بیشتر از ۱۳ ساله

من در دوران بارداریم سال ۸۶ عضو شدم و برای بزرگ کردن پسرم واقعا از نی نی سایت راهنمایی های زیادی گرفتم

هر چند جو فعلی و سن کم و بعضا بسیار کم کاربران، باعث شده سایت جو پربار و مفید کمتری داشته باشه اما باز هم من تقریبا هر روز به نی نی سایت سر میزنم

امیدوارم نی نی سایت روز به روز ایده آل تر و مشکلاتش کمتر بشه و فضای آزادانه تری رو جهت بحث و تبادل نظر در اختیار کاربران قرار بده

ممنون میشم برای شادی روح پدر عزیزم صلوات بفرستید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
سلام  خانوم تهرانی عزیز میخواستم همه تاپیکای منو حذف کنید. اگه امکانش هست این لطف رو  ب ...

سلام

✅️✅️✅️ لینک تاپیک هاتون رو باید بگذارین توی تاپیک حذف.

هرکس به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋

اگه می خواین یک هدیه خاص و به یاد ماندنی به کودکانتان هدیه بدهید این سرویس درانیمیشن بهترین گزینه هست . برای اطلاع از قیمت سرویس ها به دایرکت مراجعه کنید

پیج اینستاگرم : Drawnimation3D