2737
2739
عنوان

نوشابه تو بارداری ضرر داره عایا🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 38919 بازدید | 40 پست
وای خدا نکشتت 😂😂😂😂خیلی باحالی😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

عزیزم یکی از تاپیکاتو دیدم هستی جوابمو بدی؟؟؟

یه بزرگی نوشته بود : خدایا بابت تماااام چیزایی که صلاحمون نبود و نشد؛ شکرت ..( حتی اگه براش گریه کردیم ؛ حتی اگه غر زدیم ،) حتی اگه ازت شاکی شدیم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره مبارکت باشه ان شالله زایمان خوبی داشته باشی

میسی گلم توام همینطور 

نی نی تو سالم و سلامت بغل بگیری 

الهی آمین

یه بزرگی نوشته بود : خدایا بابت تماااام چیزایی که صلاحمون نبود و نشد؛ شکرت ..( حتی اگه براش گریه کردیم ؛ حتی اگه غر زدیم ،) حتی اگه ازت شاکی شدیم...
ما تیکرمون مثل همه ها😍😁

اره😍

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
2731
بگو خانمی

یکی از تاپیکاتون برای جدول چینی بود میتونی برای من بگیری؟؟ 

آخرین پریودیم ۱۲ مرداد بوده

سردختر بزرگم یادمه ویارم رفته بود رو نوشابه اینقد که عاشقش شده بودم حد نداشت هیچ کسی هم‌برا ...

وای خدا نکشتت کلی خندیدم

خدایا من به این اطمینان رسیدم که هر وقت بنده خوبی بودم هرچی خواستم بهم دادی
2740
عزیزم ممکنه بگید مصرفتون به چه میزان بود ؟ 

سلام عزیزم

وااااایییی  ۵ سال ازین تاپیک گذشته 

ولی خب من خیلی نمیخوردم بعد ناهارو شام در حد یه استکان چون خیلی واسه سوزش معدم جواب  بود