2733
2734
عنوان

ایده تون واسه ولنتاین چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 283 بازدید | 54 پست
عالیه کدوم خواننده

خواننده مورد علاقه زیاد داریم..باید ببینم کدومشون اونروز یا نزدیکش اجرا دارن

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
چه زود عزیزم مبارکت باشه

چون پسر عموم بود بابامم راضی نبود دیگه مامان بزرگم زبون گذاشت نامزدی کردیم قرار بود امسال ازدواج کنم هم شرایط جور نشد هم بابام گفت زوده حالا دو س سال دیگه

من ب معجزه خدا ایمان دارم..... تیکر خوب شدنم.... انشالله تا آخر تیکر تاپیک خوب شدنم بزتم.... 
چون پسر عموم بود بابامم راضی نبود دیگه مامان بزرگم زبون گذاشت نامزدی کردیم قرار بود امسال ازدواج کنم ...

راست میگه بحرفشون گوش بده هرچی سنت بالاتربره تجربه تم بیشتره 

چ فایده بالای خط فقر باشی و پایین خط فهم �....😕  
راست میگه بحرفشون گوش بده هرچی سنت بالاتربره تجربه تم بیشتره 

تابستون سال دیگه عقد میکنم  اول مدرسه ثبت نام میکنم بعدا عقد میکنم

من ب معجزه خدا ایمان دارم..... تیکر خوب شدنم.... انشالله تا آخر تیکر تاپیک خوب شدنم بزتم.... 
2706