2752
2734
عنوان

آموزش بافتنی

| مشاهده متن کامل بحث + 11785 بازدید | 94 پست
سلام خوبین ی سوال داشتم

سلام عزیزم ممنون بله بفرمایید

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه بیاین ی سوال دارم براشال گردن

عزیزم من فقط صبح ها تا۱۲هستم اومدی نبودم سوالاتو بپرس اومدم حتما جواب میدم عزیزم 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
عزیزم من فقط صبح ها تا۱۲هستم اومدی نبودم سوالاتو بپرس اومدم حتما جواب میدم عزیزم 

سلام دوباره میخواستم بدونم برااین مدل شال گردن چندتا برادختر چهارساله سربندازم چ جوری ببافم ممنونم ازتون

خدای ممنونتم بخاطر گل دخترام 😍😍😘😘😘😚😚😚😚😚😚😚😚😙😙😙
2731

سلام عزیزم این شال بدون درزه باید با میل گرد باف ببافی و وقتی هم که میخوای سر بندازی دور گردن رو اندازه گیری میکنی به اندازه دو برابر دور گردن، دانه سر بندازی یعنی دور گردن را با کمی گشادی در نظر بگیر.وبا توجه به ضخامت کاموا وشماره میل اندازه رو چک کن که مثلا ۲۰سانت دور گردن و ۴۰سانت باید دونه بندازی قشنگ همون ۴۰ سانت بشه  البته یک نکته ریز، اینکه بهتر است اندازه را کمی از دو برابر کمتر بگیرید، مثلا به جای ۴۰سانت ۳۵سانت ،اندازه بگیری وسر بندازی .سر انداختن دانه ها که درست شد بافت را شروع کن بصورت گرد بباف .

سلام عزیزم این شال بدون درزه باید با میل گرد باف ببافی و وقتی هم که میخوای سر بندازی دور گردن رو اند ...

یعنی چی گرد میل من از این مدله بفرستم عکس شو

اینه میل من

بله عزیزم ومدل کشبافش هم هست کشباف اشتباهی

برای این مدل کشباف باید تعداد دانه ها مضربی از ۳ باشه.رج 1: ۲ دانه زیر، 1 دانه رو ، تا آخر رج این بافت را تکرار کنید.

ادامه بافت: حال تمام رج های رو و پشت شکل را باید به روش رج اول ببافید.

دقت کنید که در همه رج های رفت و برگشت باید دانه ها به ترتیب رج 1 بافته بشه و نباید رج های برگشت را همان جور که می بینید ببافید زیرا بافت شبیه تصویر نمی شه.

بله عزیزم ومدل کشبافش هم هست کشباف اشتباهی برای این مدل کشباف باید تعداد دانه ها مضربی از ۳ باشه.رج ...

مثلامن بیس تا سر انداختم خوب دوتا زیر میبافم یکی رو بیس تام تموم رج دوم رسیدم باید زیر رو ببافم و رو  رو زیر من اینجوری متوجه شدم یا نه باید همون دوتای ک زیر بود زیر ویکی رو هم رو ببافم

سلام من فقط قلاب بلدم،تو نت ازروفیلم میخواسم کلاه ببافم اما کلام بجای اینکه هی ک بیشتر میبافم جمتر شه باز میشه ینی گشاد میشه باید چکارکنم؟!

اگه میشه با فیلم یاد بده

مثلامن بیس تا سر انداختم خوب دوتا زیر میبافم یکی رو بیس تام تموم رج دوم رسیدم باید زیر رو ببافم و رو ...

نه باید مضرب ۳باشه یعنی ۲۱دونه سر بنداز

نه شبیه الگو یعنی رج ۲وباقی رج ها رو طبق دستور رج اول ببافی ممکنه رج قبل یه دونه زیر باشه اما رج بعدش رو بشه 

شما همه رج هاتو رو طبق رج اول بباف نگاه به شکل رج قبل نکن 

۲تازیر یکی رو

نه باید مضرب ۳باشه یعنی ۲۱دونه سر بنداز نه شبیه الگو یعنی رج ۲وباقی رج ها رو طبق دستور رج اول ببافی ...

اهان باشه ممنونم ازتون حاجت روا بشین الهی

سلام من فقط قلاب بلدم،تو نت ازروفیلم میخواسم کلاه ببافم اما کلام بجای اینکه هی ک بیشتر میبافم جمتر ش ...

منظورم از فیلم کل آموزش بافتنی هس ن صرفا سوال من تو نت اکثرا خارجیه