2733
2734
عنوان

آبروم رفت 😟

| مشاهده متن کامل بحث + 14631 بازدید | 54 پست
برو یه تاپیک بهتر بچه گ و زی میشه مث ننه ش . اواخر بارداری ممکنه ناخواسته ب گ و زی به شوهر بگو بچه د ...

حرفات کم کم داره رنگ توهین میگیره.سر بچم با هیچ احدی شوخی ندارم دوست خوب.وگرنه کی از این حرفا و کارا خوشش میاد اونم جلو خانواده شوهر?!

امضا ندارم.انگشت هم نمیزنم چون از لک جوهر روی انگشتم بدم میاد🌚
حرفات کم کم داره رنگ توهین میگیره.سر بچم با هیچ احدی شوخی ندارم دوست خوب.وگرنه کی از این حرفا و کارا ...

ن بابا شوخی میکنه.تابلوی... بخودت نگیر.

بوی توهین نیس عزیزم...بو  در بو شده

🖤✌️🫂🥀🌈            درخواست دوستی ندید لطفا .با کمال احترام برای دوستان،نمیپذیرم🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حرفات کم کم داره رنگ توهین میگیره.سر بچم با هیچ احدی شوخی ندارم دوست خوب.وگرنه کی از این حرفا و کارا ...

منظوری نداشتم اتفاقا بچه ها تا شش ماه هی نفخ میکنن دلدرد مبگیرن با هر گ و    در دادنشون خوشحال میشی پسر خودمم اینجوری بود غش غشم میخندی . یادمه خونه همسایه در میداد بلنددد . زن همسایه میخندید میگفت تویی یا بچه

2728
اتفاقا رعایت میکنم بدجوور- ولی کمم سوتی ندادم.خاک بسرم...اونم ازوناس ک بروی ادم نمیاره.رفتم تو زمین ...

خخخخخخ.دقیقا من زیاد سوتی دادم از شکست ظرف و سوختن غذا و خیلی چیا تو خونه مادر شوهر  و حتی جلو شوهرم کلی  شرمنده میشدم حتی اگه روسریم یه سوراخ ریز داشت کلی غصه میخوردم که وای ابروم رفت

الهی بچش جلو جمع در کنه درکم کنه    

وااای اونقد دلم میره واس اینکار نوزادا....جااان...تازه بعدش ی لبخند ملیحم میزنن ک راحت شدم!هیشکی رم بحساب نمیارن

منظوری نداشتم اتفاقا بچه ها تا شش ماه هی نفخ میکنن دلدرد مبگیرن با هر گ و    در دادنشون خو ...

دیگه بو تو بو شده.خخخخخخ

2740
وااای اونقد دلم میره واس اینکار نوزادا....جااان...تازه بعدش ی لبخند ملیحم میزنن ک راحت شدم!هیشکی رم ...

اتفاقا یه دوست سایت یه بار اومدن خونمون موندن سر صبح که شد پسرم پنج ماهش بود بلند بلند خمپاره میزد . جلو شوهرش خجالت میکشیدم 

منم خيلي سعي ميكنم رعايت.كنم ولي تو حاملگي خيلي نفخ ميكنم🙈

اررره منم تو حاملگی هی سوتی میدادم..سرخ میشدم...اخر بدبخت شوهرم هر بار میگف ::نی نی بود!

یه چایی سرد که ناراحتی نداره.اگر جای من بودی چکار میکردی! جلوی پدر و مادر و برادر شوهر شکمم صدا داد( ...

منم شکمم نفخ میکنه پیششون ازشکمم صدامیادحالاوقتی تنهاهستمااصلاانگارچیری ب نام نفخ ندارمـ

منم شکمم نفخ میکنه پیششون ازشکمم صدامیادحالاوقتی تنهاهستمااصلاانگارچیری ب نام نفخ ندارمـ

از استرسه منم اینجوریم😐شکم درد می گیرم

می روم ... اما نمی پرسم ز خویش   ره کجا ...؟ منزل کجا...؟ مقصود چیست؟
بله ازاسترسه فقط نمیدونم خانواده ظوهرچی دارن ک استرس میگیریم.اونام آدمن مثل مادیگه عه عه عه

بیخیالی باید طی کنیم😂

می روم ... اما نمی پرسم ز خویش   ره کجا ...؟ منزل کجا...؟ مقصود چیست؟