2737
2734
عنوان

سریال پیشنهاد بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 199 بازدید | 33 پست
وارثان بهتره پسران فراتر از گلم ک دیدی حتما

نه😅😅😅ندیدمش 🙈

آدم یجایی تو زندگیش وایمیسه و برمیگرده به راهی که تا اونجا اومده نگاه میکنه، میبینه چقد میون‌بر بوده که ندیده
خنده در وایکیکو ببینی فقط دلتو میگیری میخندی😂😂😂

ساخت کدوم کشوره؟ 

آدم یجایی تو زندگیش وایمیسه و برمیگرده به راهی که تا اونجا اومده نگاه میکنه، میبینه چقد میون‌بر بوده که ندیده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سریال ترکی فضیلت خانوم  سریال کره ای   او زیبا بود  سریال آلیاس گریس

فضیلت خانومو دیدم. عااااااالیه😍 من فیلمای امریکایی کره ایی ترکیه ایی رو همزمان دیدم. هر کدومش یه چیزشون خاص بود. اونموقع که فضیلت رو میدم همه فیلما رو گذاشته بودم کنار... و سریال کاراسودارو

الان یه سریال میخوام در همین حد

مگهههه میشه حتتمااااا اینو ببین اول مححححو میشی اصن کسی نیس ندیده باشه 

مررررسی عشقم. چشم حتما میبینمش😍😍😍😍😍😁😁😁😁😁 حالا یه سریال ترک معرفی کنید من ببینم از بیکاری دربیام

2740
نهههه دست رو دست نزار برو همینو ببین😂

چچچچچچشششششششم😅😅😅🤣🤣

نهههه دست رو دست نزار برو همینو ببین😂

ببشیدا🤭 میشه بگی چندقسمته؟ 

قوی که نیستن

ولی...ملکه کی و هوانگ جین یی  این دو تا تاریخی هست

تو جدیدا هم  نسل خورشید و گابلین و هیلر

باز اینا بهتر از بقیه هستن تو کره ایا

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
قوی که نیستن ولی...ملکه کی و هوانگ جین یی  این دو تا تاریخی هست جدیدا نسل خورشید و گابلین و ه ...

اهان. خب ملکه کی رو که شنیدم تعریفشو. ولی یه چیز خوب میخواب ببینم دیگه

اهان. خب ملکه کی رو که شنیدم تعریفشو. ولی یه چیز خوب میخواب ببینم دیگه

نسل خورشید خوبه ببین و گابلین...اکثرا همه خوششون میاد قشنگن

تم تاریخی هم هوانگ جین یی رو من دوس داشتم

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
2706