2737
2739
عنوان

مانتو عید

| مشاهده متن کامل بحث + 1098 بازدید | 58 پست
وااااای چه خوب خوشبحالتون انقد دوست دارم یاد بگیرم خیاطی ولی چون تو اقدام بارداریم میگم اذیت میشم هم ...

باید از قبل تر یاد میگرفتی

مامان من طفلک پارسال دو روز مونده به عید برام یه سارافونو یه شبه دوخت انقدم ناز شد همه عاشقشن

امسال ولی زودتر داره میدوزه برام

🍁🍁🍁و همانا پایان خزان،آغاز من است🍁🍁🍁خوشحالی یعنی؛خودتو و همسرت آذرماهی باشین🍁🍂🍁😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آفرین منم همیشه زودتر میخرم دم عید جنسای بنجلم قاطی جنسای خوب میکنن خرید کردن سخت میشه

دقیقا شوهرمم همینو میگه پارسال بخاطر تعمیر خونه نتونستیم خرید،کنیم من تبریزم شوهرم فقط بخاطر اینکه از بازار اینجا خرید نکنه منو برد از ارومیه حریدتمو کردم و اومدم.جنساشون حرف نداشت،همشونم شیک و خوشگل

من واسه همین عید ۹۷ دوخته بودم مرجانی با سفید ترکیب کردم خیلی خوشگل شد روی آستیناش و قسمت پایینش خرجکار از این گلا خریدم گه رنگاشون سفیو صورتی و سبز بودن خیلی ناز شد 

دقیقا شوهرمم همینو میگه پارسال بخاطر تعمیر خونه نتونستیم خرید،کنیم من تبریزم شوهرم فقط بخاطر اینکه ا ...

مگه بازار تبریز چشه ک از ارومیه خرید کرد

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
دقیقا شوهرمم همینو میگه پارسال بخاطر تعمیر خونه نتونستیم خرید،کنیم من تبریزم شوهرم فقط بخاطر اینکه ا ...

وای چه خوب من اصالتم تبریزی هستش 

خواهرمم تبریز زندگی میکنه دلم براش تنگ شده

2740
میگم واسه خونه یه همچین چیزی بدوزم چون بنفش که خریدم همین جنس کرپ هستش برم واسه کتشم پارچه بخرم

اره خوبه پارسالمنم همین رنگی دادم دوختن برام ولی من مانتو خونگی جلوباز بود پشتش پیلی میخورد و جلوش گلای سفید زده بودم 

2706