2752
2734
رفتم پیش ماما واسه چکاپ قبل ازبارداری با فلزی معاینه کرد یه هفته بعدش سوزش گرفتم نمیدونم به خاطر همو ...

نمیدونم والا چی بگم ولی اکثرا یبار مصرف 

اگرم فلزی باشه باید ضد عفونی شه

مامان امیرعلی کوچولو و حلما کوچولو هستم                    
میکنن دیگه نمیشه ک نکنن فقط یبار برا مامان جاری من پیش اومده بود معوینه ش کرده انگار خوب ضد عفونی ن ...

وای خدا اعصابم خیلی خرابه چون یه هفته بعدش سوزش گرفتم 😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای خدا اعصابم خیلی خرابه چون یه هفته بعدش سوزش گرفتم 😔😔

شاید خودت گرفتی

این ک میگم مطمئن بود چون میگف یه مریضی تقریبا نادری بوده الکی نمیگرفته آدم

سوزش موقع رابطه داری؟ شاید خشکی😕

تیکر به وقت سزارین😁😊زاییدم😃حالا تیکر به وقت یکسالگی دخترم❤
نمیدونم والا چی بگم ولی اکثرا یبار مصرف  اگرم فلزی باشه باید ضد عفونی شه

من کرمانشاه هستم عزیزم دکتر زیاد رفتم ولی همشون بافلزی معاینه میکنن بی وجدانن دیگه 

2731
شاید خودت گرفتی این ک میگم مطمئن بود چون میگف یه مریضی تقریبا نادری بوده الکی نمیگرفته آدم سوزش مو ...

نه بعد از ادرار سوزش دارم شدیدهست کلافم کرده

من کرمانشاه هستم عزیزم دکتر زیاد رفتم ولی همشون بافلزی معاینه میکنن بی وجدانن دیگه 

عه 

من تهران نه سال ازدواج کردم عین نه سال همجا یکبار مصرف دیدم

مامان امیرعلی کوچولو و حلما کوچولو هستم                    
نه بعد از ادرار سوزش دارم شدیدهست کلافم کرده

بعد ادرار واژنت میسوزه یا مجرای ادرارت؟ اگه اولیه ک چیزی نیس احتمالا یکم خشن رفتار کردین زخم شده ادرار میخوره بخش میسوزه اگه دومی هم هس ک شاید عبونت ادراری داری

تیکر به وقت سزارین😁😊زاییدم😃حالا تیکر به وقت یکسالگی دخترم❤
بعد ادرار واژنت میسوزه یا مجرای ادرارت؟ اگه اولیه ک چیزی نیس احتمالا یکم خشن رفتار کردین زخم شده ادر ...

هردوش عزیزم آنتی بیوتیک خوردم پمادمیزنم ولی بهترنمیشم

واسه چ کاریه؟ یعنی‌معاینه ب چ دلیلیه؟ من تاحالا معاینه نشدم. میترسم ازش

واسه تشخیص عفونت زخم... واسه نمونه برداری تست پاپ اسمیر ترسی نداره عزیزم