2737
2734
عنوان

تجربیات از بیمارستان کوثر شیراز

| مشاهده متن کامل بحث + 24625 بازدید | 53 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان تا هفته چندم وقت داريم براي زايمان طبيعي؟ من هفته ٣٩هستم اما درد ندارم 😕

فک کنم چهل .اما بعضیا میگن تا چهل و یک هم وقته و اگه شد چهل و دو سزارین میشی زودی .البته من شنیدم نمی‌دونم چجوریه واقعا

کاش من چهارتا بودم .یکیم بچمو میگرفت و بهش میرسید .دومیم برا خودش استراحت میکردو میرفت بیرون میگشت .سومی هم در اختیار همسرجان و غذا پختن .چهارمی هم به کارای خونه میرسید.😉😂💃😎
2728
فاطمه احمدپور .خیلی دکتر خوب و مهربونیه .فعلا که معلوم نیس اما دلم میخواد سز بشم .از اولش تا حالا هر ...

عزیزم شما زایمان کردی؟من الان اول ماه هفتم..میخوام بیام شیراز سزارین کنم اگه خدا بخواد..دنبال دکتر خوب میگردم..

سلام .کسایی که کوثر زایمان طبیعی کردن نامه گزروندن کلاس های بارداری لازمه ?حتما باید داشته باشیم ?من طبیعی هستم دکترم کاووسی هست اما هفته ۳۷ هستم کلاس ها رو هم نرفتم نمیدونم بدون نامه قبول میکنن یا نه?

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
اصلا خصوصی خوب نیست  فقط زایمان طبیعی  عزیزم از اسمش مشخصه قلب کوثر تخصص شون فقط برای قل ...

خاله تون گفتند شوشتری بهتر از کوثر هست؟!!!!!!!!! حتما با کسی ضدیت داشتند شوشتری بدرد زایمان میخوره؟! حرف خیلی عجیب غریبی بود..کوثر بیمارستان تخصصی قلبه ولی بخشهای دیگه ش هم عالیه..دکتری مثل شهریور که تو شیراز عالیه اونجا عمل میکنه

خاله تون گفتند شوشتری بهتر از کوثر هست؟!!!!!!!!! حتما با کسی ضدیت داشتند شوشتری بدرد زایمان میخوره؟! ...

راستش بخواین برای منم واقعا عجیب بود 

پیج فروش لباس نوزاد و کودک دارم قیمتا واقعا مناسب هست لطفا ببینید likado.gallery