2733
2739
 با اب قند اومدم. خدا حفظش کنه.

این ک اب شنگولیه😂

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم :1 . به همه نمی توانم کمک کنم2 . همه چیز را نمی توانم عوض کنم3 . همه من را دوست نخواهند داشت ....!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه دعوام نمیکنید بگم که لاک خییلی ضرر داره مخصوصا واسه کوچولوها .

خدا دخترتو برات زیر سایتون نگه داره

قبلا یه حاجت داشتم خداروشکر با دعای شما دوستان بهش رسیدم...الان یه حاجت دارم میخوام اگه خدا صلاح میدونه بهم یکی دوتا دختر سالم و صالح بهم بده(بقول مامانم سالم و صالح هم بمونن)😍🤗 برای رسیدن ب حاجتم صلوات میفرستی؟ان شاالله خدا حاجت دلت رو برآورده کنه
این ک اب شنگولیه😂

شربت البالوئه. درست فکر کن.😅😘

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
2728
اگه دعوام نمیکنید بگم که لاک خییلی ضرر داره مخصوصا واسه کوچولوها . خدا دخترتو برات زیر سایتون نگه د ...

خواهر زادمه خواهرم نبود دزکی واسش زدم😅😅😅 خواهرم هنوز نیامده شاهکارمو ببینه😂

2740
خدا حفظش کنه،یعنی واقعا لاک بده،من عروسی به عروسی به دخترم لاک میزنم،آخه میگن خیلی ضرر داره

نه بابا واسه یه عروسی که بزن بچه ها دوس دارن الان خواهر زادم داره عشق میکنه😍😍😅😅

خواهر زادمه مامانش حساسه نمیزنه واسش امروز پیش من بود واسش زدم😅😅😍😍

ای خاله ی شیطون منم خیلی حساسم چند وقت پیشا پسرم رو گذاشتم پیش خواهرم رفتم بیرون اومدم دیدم پسرم با ذوق اومده میگه ببین حاله لاخ زده میخواستم پوست خواهرم رو بکنم ولی به خاطر ذوق پسرم منصرف شدم    

ممنون میشم برای خوشبختی و ازدواج خواهرم صلوات بفرستین  
2706