2737
2734
عنوان

ماجرای فیلم ازار واذیت دختر جوان

| مشاهده متن کامل بحث + 719 بازدید | 43 پست
اینکه فیک بود     به اون راحتی در باز میکنه خوش و بش میکنه بعد یه دفعه یارو کتکش میزنه اون ...

مثل سگ کتکش میزنه و پا میزنه بهش و میکشونش رو زمین بعد فیکه!!

تازه پسرا گرفتن و سیر دارن کتکشون نیزنن چند روزه

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود
اینکه فیک بود     به اون راحتی در باز میکنه خوش و بش میکنه بعد یه دفعه یارو کتکش میزنه اون ...

اونجا ک.بهش میگه خودت برو تو بوته خار و دختره از ترس خودشو میندازه تو بوته خاروعذاب اوره عذاب اور

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثل سگ کتکش میزنه و پا میزنه بهش و میکشونش رو زمین بعد فیکه!! تازه پسرا گرفتن و سیر دارن کتکشون نیز ...

یعنی اگه واقعی باشه به مرحله جدیدی از کتک خوری رسیدیم!  حالا ببینیم گندش درمیاد یا نه

پانداتون رو در راه رسیدن به سلطنت قطع دسترسی کردن!!!!  
2742
اونجا ک.بهش میگه خودت برو تو بوته خار و دختره از ترس خودشو میندازه تو بوته خاروعذاب اوره عذاب اور

کلیپی که من دیدم ناقص بود فقط با پا میزد تو سرش   

عزیزم گذشته از شبکه های مجازی 20.30 هم نشون داد 

اون رو که ولش کن دروغ و فیک هم باشه اونا واسه اینکه ربطش بدن به اینستا بگن اخه و پیفه باید فی لتر بشه میگن راسته!!!!!

2740
اون رو که ولش کن دروغ و فیک هم باشه اونا واسه اینکه ربطش بدن به اینستا بگن اخه و پیفه باید فی لتر بش ...

کاری به اونش ندارم منظورم اینه گفتی از کجا دیدن گفتم کلا پخش شده ویگه در حدیه تلوزیونم نشونش داده

ای خدا پسر دوس پسرسابقش بوده جریان کتک زدنش چی بوده 

ن گلم دختره ویس فحش میده به پسر ونامزدش ..بعد پسره برا تلافی میادبادختره دوست میشه و میکشوندتش تو خونه باغ و کتکش میزنه

ن گلم دختره ویس فحش میده به پسر ونامزدش ..بعد پسره برا تلافی میادبادختره دوست میشه و میکشوندتش تو خو ...

اوه چقد کینه ایی هستش پسره ینی خدا ب داد آیندش برس بخاطره یه فحش این همه کینه