2752
2734
عنوان

خواهش میکنم به دخترامون یاد بدیم انقد ساده لوح و زود باور نشن!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1792 بازدید | 138 پست
نوجوون ها حساسن خیلی زود باور میکن دروغ هارو به نظر من باید اون پسر و همدستش به طرز فجیعی شکنجه بش ...

میگن خانواده دختر رضایت دادن . حالا اینو میگن خود دختره خواست ولی فردا مطمئنا همین پسرا سر چند تا دختر دیگه هم همینجور میارن از بس دارن مردا رو پررو میکنن که همه ظلمی به زنا بکنن

✌نیام رو میسازم تک نفره😍
نوجوون ها حساسن خیلی زود باور میکن دروغ هارو به نظر من باید اون پسر و همدستش به طرز فجیعی شکنجه بش ...

دوست عزیز به باور من شکنجه انسانی نیست همون مجازات قانونی ضرب و جرح و زندان و اینا هر چی باشه کافیه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوست عزیز به باور من شکنجه انسانی نیست همون مجازات قانونی ضرب و جرح و زندان و اینا هر چی باشه کافیه& ...

من کاره پسر رو هم اصلا تایید نمیکنم خیلی بیخود کرده دست روی یه دختر کرده و باید تاوانشم بده. کاری با اون وحشی ندارم. 

میدونم روح دختر لطیفه ، حساسه ، زود باور میکنه و زود شکست میخوره بخاطره همین اگه به

عنوان تایپیکمو دقت کنید گفتم به دخترامون یاد بدیم انقد زود باور و ساده لوح نباشن.

2731