2737
2734

سلام میخوام یه ماهی قزل آلای خوشمزه متفاوت درست کنم یه دستور خوشمزه و عالی بهم بگین 

داغ مرده طبیعیه....داغ زنده نبینین..🖤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

لایکم کنید منم استفاده کنم،ممنون

برای آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیری خودم همسرم تو زندگیم لطفا ی صلوات بفرست ،،برای عاقبت بخیری هم دیگه هممون برا هم دعا کنیم،حاجتت روا ان شاالله،امام حسین کمکمون کنه بحق عزیزای دلش ومیوه های دلش
2742
2738
همونو بگو عزیزم

ماهيو نمك و فلفل ميزنم ميزارم يه ساعتي بمونه،تو يه ظرف آرد سفيد و زعفران و زردچوبه و ادويه ماهي رو قاطي ميكنم،ماهيا رو ميزنم توش ميندازم تو روغن،حسابي سرخش ميكنم،با سبزي پلو و كوكو سبزي

من اول خوب تمیزش میکنم بعد تو ابلیمو و پیاز و سیر و زرد چوبه و نمک فلفل میخوابونم بعد جعفری و گشنیز خورد میکنم و پیاز یدونه سرخ میکنم بعد جعفری گشنیزارو باش سرخ میکنم بعد واسه ۴ تا ماهی یکی نصف تمر هندیا هسته هاشو جدا میکنم و با دو لیوان ابجوش هلش میکنم بعد میریزم روی پیاز و جعفری و گشنیز راسی سیرم سرخ میکنم  میزارم یکم با هم بقلند بعد داخل شکم ماهی میزارم میتونید داخل مواد گردو هم بریزید بعد ۴۵ تو فر میزارم یعنی محشرههههههه وسط کار هم روی ماهی چنتا چاقو میزنم و یکم کره میزنم بهش خ خوشمزس و برنجمم شوید پلو میزارم

من زعفران داشته باشم زعفران نداشته باشم زردچوبه میریزم.نمک.فلفل سیاه.پودر سیر.پودر کاری.آبلیمو.پیازم رنده میکنم ماهیو میریزم توش مزه دار شه.بعد دوساعت ماهیو سرخ میکنم موقع سرخ کردن از ابش میریزم روش. پیازشو که موادم به خوردش رفته رو هم جدا سرخ میکنم میارم سرسفره

این سری جای پیاز رنده شده پودر پیاز ریختم خیلی باحال تر شده بود

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
2706