2752
2734

بچه ها لطفا اگه براي مشكل سقط، آزمايش آپكا واستون دكتر داده و انجام داديد و درمان كرديد و نتيجه گرفتيد يا عدد آزمايش زير ٢٠ بوده و شما منصرف از لنفوتراپي شديد ولي باردار شديد بياين تجربياتمون رو در اختيار هم بذاريم. ممنونم 🌹

دوتا خواهرهای من هر دو اپکا زیر 20بود،هر دوشون سه تا سقط داشتن ،بعد لنفوتراپی کردن و باردار شدن.

منم زیر بیست بودم ،اما دکتر گفت تا سه تا سقط نداشته باشی لنفوتراپی نمیکنم،خطر داره،

تا حالا دوتا سقط داشتم،خدا خیرش نده،باید بمیرم تا لنفوتراپی کنه

خدایا ممنونم بابت لبخندی که دوباره به لبم نشست.عیدی  عید غدیرم ،خوش اومدی روشنی قلبم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آزمایش آپکا چی هست?من ۵۰روز پیش سقط داشتم هنوز بقایا دارم

من بعد از سقط دكتر بهم داد براي اينكه دليل سقط مشخص بشه و ببينن آيا خون من و همسرم به هم ميخوره يا همين باعث سقط شده. سقط شما چند هفته بود؟

من بعد از سقط دكتر بهم داد براي اينكه دليل سقط مشخص بشه و ببينن آيا خون من و همسرم به هم ميخوره يا ه ...

من باید ۱۲هفته میشدم ولی تو ۶هفته و یک روز متوقف شد اصن قلبش تشکیل نشد

دوتا خواهرهای من هر دو اپکا زیر 20بود،هر دوشون سه تا سقط داشتن ،بعد لنفوتراپی کردن و باردار شدن. من ...

طبيعي باردار شدن؟ من آپكام ١٥ بود ولي دكتر خودم گفت ما اين آزمايش رو قبول نداريم. گفت شما تو سه ماهگي سقط كردي و اگه خونتون نميخورد اصلا تشكيل نميشه چه برسه به اينكه تا سه ماه بياد.

نه,قرص دزوسپتو میخورم فردا باید پریود شم.دکترگفت شاید با پریود دفع شه اگه نشه کورتاژ میکنه

گرمی جات زیاااااد بخور.

من بعد سقط یک شب پنج تا گرمی جات خوردم.

یک لیوان زعفران،یک لیوان جوشانده تخم گشنیز،یک لیوان عرق بهارنارنج،یک لیوان دارچین دم کرده و یک لیوان هم شربت زرشک خوردم.

فرداش دفع شد.خیلی خونریزی کردم.اما کورتاژ نشدم.دکتر خیلی تشویقم کرد.گفت خودتو نجات دادی.ماه بعدش ضخامت دیواره رحم طبیعی شد و پریودم مرتب شد

خدایا ممنونم بابت لبخندی که دوباره به لبم نشست.عیدی  عید غدیرم ،خوش اومدی روشنی قلبم.
طبيعي باردار شدن؟ من آپكام ١٥ بود ولي دكتر خودم گفت ما اين آزمايش رو قبول نداريم. گفت شما تو سه ماهگ ...

خواهرهای من،یکیشون 5بود،یکیشون 15

سقط هاشون همگی تو چهارماه بود.

سه ماه بعد از لنفوتراپی طبیعی باردار شدن.

الانم یکیشون دوتا پسر داره،اون یکی یه دونه پسر داره

2706