2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قصد تعریف ندارم ولی من برای عروسکام از بهترین جنس و بهترین لوازم استفاده میکنم و خرج هر عروسک رو برآورد کردم حدود 80.000 تومنهالبته برا سایز 40 سانت 

مثلا پارچه بدن عروسک متری 45000 تومن میخرم کرپ 2000 اسمشه در صورتیکه پارچه تریکو و کرپ متری 10.000 تومنی هم داریم و اکثرا از اون استفاده میکنن موها مو مصنوعی خودمونه و اتو کشی میشه گره هم بخوره راحت شونه میشه و .....کلا لوازم عروسکسازی گرونه و روسی ها عروسکهای گرون و اما زیبایی هستن

عه بگو دیگه الان تصمیم بگیر من 50 تا تگ کنم بهم میدی،؟ 

صبرکن عجله نکن هنوز مسابقه نزاشتم از آخر ماه شروع میکنم چون هنوز چندتا عروسک مونده تا تمومش کنم و بزارم پیج

2706