2737
2734
تازه داشتم میپرسیدم باچی میزنه😂😂

😳😟😂😂

One day Im gonna fly away🧚                             👑 one day when heaven calls my name                  I lay down Iclose my eyes at night👁🌠                 🌜☀️🌟💫 I can see moon and light

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الانم یکی به طرفداری ازش تایپیک زده وقفل کرده .اخه کسی که ۱۰ دقیقه از عضویتش نمیگذره واولین مشکلش اینه مشکوک نیست ؟

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
2728

واقعا کارتون زشت بود.شاید راهنمایی میخواست این چه وضع برخورده!!!

خیلیا اینکارو میکنن

بجای مسخره بازی و لودگی میتونستید از مضرات اینکار واسه جسم و سلامتیش بگید شاید دو نفر استفاده کنن!!!

واقعا بعضی وقتا حال ادمو با رفتارای بچگانتون بهم میزنید

اعتقاداتت تو رو انسان بهتری نمیکنه،اما،اعمال و رفتارت چرا...! 

بره دکتر خب مشکل داره

ما الان میتونیم ترکش بدیم؟

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2740

اونه كه شوهرش چم زخم خورده بود 

من داشتم مينوشتم چشم دخم نبوده زيادي خورده 😉و ارزوي خوشبختي روز افرون كه ...

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

خیلی برای من جالبه که تو این سایت تاپیکهای خیانت اینقدر پرطرفداره ولی یک بیچاره ای که اشتباها به جای کلینیک اینحا سوالشو مطرح می کنه اینطوری باهاش برخورد می کنند؟! یعنی گناه خیانت کمتره؟! آیا بی توجهی به همین مشکلات منجر به خیانت نمیشه؟!

واقعا کارتون زشت بود.شاید راهنمایی میخواست این چه وضع برخورده!!! خیلیا اینکارو میکنن بجای مسخره با ...

ببخشیدا من مسخره نکردم..گفتم بدبخت ترکید..منم به همین دلیل گفتم..میگم بجا راهنمایی گزارش زدن

خدایا شکرت نینیم سالمه
واقعا کارتون زشت بود.شاید راهنمایی میخواست این چه وضع برخورده!!! خیلیا اینکارو میکنن بجای مسخره با ...

تازه میخواستم همین پستو بزارم که مبادا گزارش بزنن که بعضیا سریع اینکاروکردن ..خب شما که خیلی پاکین نرین تو این تاپیکابزارین اون بنده خدارو ارشاد کنند چن نفر خیلی رفتارتون زشته 

استادتغییرباش ن قربانی تقدیر
خیلی برای من جالبه که تو این سایت تاپیکهای خیانت اینقدر پرطرفداره ولی یک بیچاره ای که اشتباها به جای ...

اخه خانوما واسه خیانت صلاحیت مشاوره دادن دارن ولی برای اینطور مشکلات نه

اعتقاداتت تو رو انسان بهتری نمیکنه،اما،اعمال و رفتارت چرا...! 
2706