2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اخی قربون نی نی نازت طناز جون برا منم دعا کن منم قلب نی نی مو بشنوم ......هفته 6 وچند روز بودی که سونو کردی؟
آخه منم میگم هفته 6برم اما بعضی ها میگن زوده
عیدی خدای مهربونم 1 ساله شد شکرت
2731
فدات شم ایشالا توام یه نی نی سالموخوشکل بدنیابیاری.من 5هفته و6روزم بودسونوی واژینال تونست قلبشوببینه غیرازاون نمیتونست ببینه ولی هفته 7حتمامیبینه ایشالا ایشالا خدا به هممون یه نی نی سالم بده خوددکترگفت کی بری؟به من گفت هفته 11بیا ...دل دردکمردردنداری؟من سوزش ادراردارم دکترمم هنوزانتخاب نکرئم 2تادکتررفتم به دردنخوربودن؟؟تودکترتوانتخاب کردی؟
منم دل درد پری بعضی وفتا دارم وطرف چپ دلم وچپ کمرم هم درد دارم والبته سوزش ادرار هم دارم واحساس میکنم ادرارم داغتر از قبله البته من تجربه خوبی از سوزش ادرار ندارم چون یه بار گرفتم وسقط داشتم شوهری میگه الان نباید دارو بخوری وتحملش کن
من میخوام هفته 7برم سونو دعا کن برام خیلی میترسم قلب نداشته باشه
من تهوع هم دارم ولی خدارو شکر بالا نمیاد
طناز چون شما هم حس میکنید درجه حرارتتون از تسبت به قبل بارداری بالاتر رفته؟ من احساس میکنم شکمم داغتر شده
سلام عزیزم حتمااااا قلبش تشکیل شده استرس نداشته باش .یعنی من سوزش ادرار دارم چیکارکنم؟خیلی ترسیدم؟؟؟؟؟؟؟من تهوع ندارم ولی زودترازقبل گرمم میشه ولی شکمم داغ نیست.ماالان هرچی بگیم نگران نیشیم بازم نمیشههههههههههههههههههههههه
آره دوست خوبم به لطف خدای مهربون مامان شدم.یکشنبه بعد ازظهر در کمال نا امیدی ب ب چ مثبت شد .فرداشم رفتم آز دادم که بتا 100 بود بعدشم رفتم دکتر سونو کرد ولی ساک حاملگی رو ندید گفت برو هفته دیگه بیا. نی نی منم 5 هفتتشه البته دکتر از تاریخ شروع پری حساب میکنه .

یادت همش میگفتیم با هم مامان بشیم با هم زایمان کنیم ...

کارای خدا اینجوریه دیگه.

حالا خودت چطوری نی نی خوبه؟
وای خدا جونم شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت ساره جونم مامان شدههههههههههههههههههههههههههههههههههه
هورااااااااااااااااااااااااا
تبریک میگم خانمی دیدی گفت نشونه هات عین خودم بود خدارا هزار بار شکر
منم خوبم سینه هام وحشتناک درد میکنن وبعضی وقتها هم دل درد پری دارم وتهوع وترش کردن معده
خلاصه من همه اینا را دوست دارم وتحملشون میکنم فقط خدا کنه قلبشم بشنوم اون موقع دلم آروم میگیره
چقدر زود سونو دادی خانمی من هفته 7غش 8 میرم برام دعا کن
2706