2737
2734
عنوان

بچه ها توروخدا بیاین ی مشکل بزرگ دارم احتیاج دارم ب همه تون

| مشاهده متن کامل بحث + 238 بازدید | 26 پست

نگران نباش بهتر میشه، وابستگی عاطفی بیش از حد به خانواده هم زیاد خوب نیست، دیگه الان خودش خانواده تشکیل داده باید بدونه که مستقل شده و دور شدن خیلی هم غیر عادی نیست...کم کم عادت میکنه. اشکالی نداره گریه بکنه همسرت کم کم بهتر میشه. 

گریه کردن بهتر ازینه که آدم تو خودش بریزه هزار تا مریضی بگیره خدای نکرده.

اخیییی دلش برا خانوادش تنگ میشه 😢😢  ولی دلتنگی تا این حد اشتباهه اون مرد خونه هست نباید که ب ...

اون دیروز ناراحت بود ولی الان من ناراحتم میگم هردفعه بریم همین اشو همین کاسه ازهمه بدتر خونواده ش هم دلتنگی میکنن ی بار نمیگن‌ خداروشک کارداره هی بهس میگن بیا اینجا همش ۶ماهه اومدیم

من خانم هستم اسم کاربریم پسرمه😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه مدت بگذره عادت میکنین یکمم از خلوت خودتون لذت ببرین

یعنی میاد اون روز.دیگه خسته شدم کلافه شدم.مثلا رفایم ریلکس بشیم اومدیم بدترشدیم البته اون الان خوبه ولی من همش نگرانم همش استرس دارم

2731
اون دیروز ناراحت بود ولی الان من ناراحتم میگم هردفعه بریم همین اشو همین کاسه ازهمه بدتر خونواده ش هم ...

خانواده ش درک نمیکنن پسرشون ازدواج کرده و کارش شهر دیگه س نباید با حرفاشون دلتنگش کنن,, به نظرم ناراحت نباش و این سختیارو تحمل کن ولی مستقل بمون پیششون برنگرد 

یعنی میاد اون روز.دیگه خسته شدم کلافه شدم.مثلا رفایم ریلکس بشیم اومدیم بدترشدیم البته اون الان خوبه ...

آره بابا صد درصد خوب میشه ما هردومون از خانواده هامون تقریبا 9 ساعت فاصله داریم سالی 2 یا 3 بار میبینیمشون دیگه قبول کردیم که از خانواده جداشدیم و مستقل هستیم الان خودمون یه خانواده هستیم دوری  دوستی میاره درنهایت قانون طبیعته که فرزندان یه روزی از خانواده جدامیشن و زندگی مستقل خودشونو شروع میکنن

خانواده ش درک نمیکنن پسرشون ازدواج کرده و کارش شهر دیگه س نباید با حرفاشون دلتنگش کنن,, به نظرم نارا ...

بخدا دوتاپسر دیگه دارن تهران ولی هی ب ما گیر دادن خب اوناهم باید یکم کمک کنن 

آره بابا صد درصد خوب میشه ما هردومون از خانواده هامون تقریبا 9 ساعت فاصله داریم سالی 2 یا 3 بار میبی ...

خونواده هاتون دلتنگتون نیستن؟مشکل بزرگ من اینه اونا هنوز کنارنیومدن با این قضیه با اینکه کاملا مقصر بودن.بنظرم عذاب وجدان دارن

2738
خونواده هاتون دلتنگتون نیستن؟مشکل بزرگ من اینه اونا هنوز کنارنیومدن با این قضیه با اینکه کاملا مقصر ...

چرا مادرم همیشه میگه بیاین نزدیک دلمون تنگ میشه ولی من بهش میگم اینجا موقعیتمون بهتر از اونجاس اگه بیایم شاید دچار مشکل بشیم باید شوهرتون بهشون اطمینان بده زندگی و کسب وکارش راحته هرجا دل آدم خوشه و اونجا وطنشه تا اونا هم گیر ندن 

تو هم دائما بهش بگو  مستقل شدن خیلی خوبه و من بهت افتخار میکنم که تونستی روپای خودت وایسی بهش قوت قلب بده خودتم خوشحال باش که زندگیتون دور از دخالت ترحم دلسوزی و حرف و حدیث میشه خیلی راحت  تجربه های جدیدی کسب میکنین راکد نمیمونه  بابا دو روز دنیاست خوش بگذرونین

چرا مادرم همیشه میگه بیاین نزدیک دلمون تنگ میشه ولی من بهش میگم اینجا موقعیتمون بهتر از اونجاس اگه ب ...

مرسی واقعا حالم بهتر شد.وقتی من خودموببازم اونم بدتر میشه

مرسی واقعا حالم بهتر شد.وقتی من خودموببازم اونم بدتر میشه

خداروشکر که حالت بهتر شد خیلی خوشحال شدم همیشه بهش روحیه بدی و اطمینان بدی که دیگه مرد خونه شده و تکیه گاه توئه جوری وابستت میشه که دیگه میبینه همه کس و کارش فقط تویی

انشاالله موفق باشی😊🌹