2737
2734
عنوان

فرشته ام پر کشید...

| مشاهده متن کامل بحث + 6606 بازدید | 138 پست
چرا عزیزم

ببخشید می خواستم بنویسم برا دوتاتون

خدایا به شوهرم پول زیاد بده به من ده برابر شوهرم 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂اخه دلیل داره💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰بگین الهی........ امین لطفا.     صلوات 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
واااا چه بیشعور بودن 

به خدا هنوز یاد بخش زنان میافتم دلم میگیره بچه هام تکون میخوردن ضربان قلبشون منظم بود آبریزش و لک نداشتم فقط برا اینکه نزاشتم معاینه ام کنن داغ رو دلم میذاشتن به خدا سپردمشون 

✌Bi kurdî dijîm u bi kurdî dimrim ✌
چی میشه ک ادم مسمومیت بارداری میگیره

جفت خونرسانی خوبی وقتی نداشته باشه فشار بالا میره اگه همراه با دفع پروتئین باشه میشه پره اکلامپسی یا مسمومیت بارداری

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...

باردارا خیلی مواظب خودتون باشید هرجایی نرید دستهاتون تمیز بشورید جای شلوغ نرید نمک وشکر خیلی کم بخورید ان شاالله هیچ مادری زجر بچه اش نببینه

تو را  من چشم در راه دارم
به خدا هنوز یاد بخش زنان میافتم دلم میگیره بچه هام تکون میخوردن ضربان قلبشون منظم بود آبریزش و لک ند ...

من یه هفته بیمارستان امام خمینی بودم جاهایی دیگه بارداری های پرخطر پذیرش نمی کنن کابوس بود اون یه هفته همش زایمان های اورژانسی نوزادای نارس ...

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
2738
من بچه ام سلام بود هفته 27 گفتند فکش رشد کافی نداشته بچه بدنیا اومد 15 روز ریه اش عفونت کرد بستریش ک ...

خیلی سخته منم زایمان طبیعی کردم ولی بچه حین زایمان مرد یک لحظه دیدمش ولی همون یک لحظه از ذهنم بیرون نمیره 

خیلی ناراحت شدم. برات دعا میکنم که دلت آروم شه. منم مامان یه فرشته پر کشیده هستم بعد، خدا یه فرشته دیگه هم بهم داد که زمینی شد..انشاالله فرشته بعدیت زمینی شه. خیلی سخته، درکت میکنم. 

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊

تاپیک قبلیم خیلی جالبه خودم تشخیص مسمومیت بارداری دادم ولی دکترم تشخیص نداد  

مسمومیت بارداری داشتی هیچ علایمی نداشتی که بری دکتر یا بیمارستانن ... که اینطور نشه؟خدا صبر بده بهت ایشالا سریع باز باردار شی

خدایا شکرت.یه صلوات واسه. سالم بودن بچم. به دنیا اومدنش بفرستین مرسی