2737
2739
عنوان

خانومایی که انسولین می زدید نی نی تون چند هفتگی دنیا اومد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 213 بازدید | 23 پست
نه قبل بارداری بالا نبود و آزمایش سه ماهم ۸۳ بود. الان یه هفته اس انسولین می زنم تازه جواب آزمایشمو ...

نه بابا مطمين باش زايمانت به موقع اس 

من قبل بارداري قندم ١٠٠ بود 

من ٢ بار انسولين ميزدم بعضي روزا ٣ بار هم ميشد 

ولي عجيب قندت با رژيم پايين نيمده 

اخه قند سه ماهت خيلي خوب بوده

برا من اونم بالا بود 

البته ما ارث هم داريم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه بابا مطمين باش زايمانت به موقع اس  من قبل بارداري قندم ١٠٠ بود  من ٢ بار انسولين ميزد ...

ممنون از اینکه جواب دادی و وقت گذاشتی ، خدا خیرتون بده.

خیلی برام دعا کنید.

خیلی آدمو می ترسونن ، وگرنه بودن از دوستام که قندشون ۲۵۰ هم بوده و ۳۸ هفته بچه رو آوردن.

خودم که همش رژیمم طوری که وزنم اصلا تغییر نمی کنه و همونه

خواهش می کنم صلوات برا سلامت نی نیم و اینکه سروقت خودش فروردین دنیا بیاد بفرستید، ممنونم🙏🏻الهی هر کی صلوات می فرسته خدا بهترینا رو نصیبش کنه🌸من در احاطه نور خدا هستم که هیچ چیز منفی نمی تواند در آن رسوخ کند🌸هر انسانی حلقه ای ست طلایی در زنجیر خیر و صلاح من🌸تیکرم براساس زایمان سزارین هست.
چه عالی، قندتون چند بود؟ دکتر من میگه ۳۷ هفته قند ناشتام ۱۰۰ هست و سزارینیم

پیشنهادمیکنم دکترت روحتماعوض کن من توبیمارستان فوق تخصصی زنان محب یاس که برای حاملگی های پرخطرهست سزارین کردم

اونجاخیلی اصرارداشتم که زودترزایمانم کنن امااستادای اونجامیگفتن طبق علم جدیدبچه مادردیابتی هرچه بیشتربمونه بهتره

2731
پیشنهادمیکنم دکترت روحتماعوض کن من توبیمارستان فوق تخصصی زنان محب یاس که برای حاملگی های پرخطرهست سز ...

ما شهرستان هستیم 

خواهش می کنم صلوات برا سلامت نی نیم و اینکه سروقت خودش فروردین دنیا بیاد بفرستید، ممنونم🙏🏻الهی هر کی صلوات می فرسته خدا بهترینا رو نصیبش کنه🌸من در احاطه نور خدا هستم که هیچ چیز منفی نمی تواند در آن رسوخ کند🌸هر انسانی حلقه ای ست طلایی در زنجیر خیر و صلاح من🌸تیکرم براساس زایمان سزارین هست.
بازم برای اطمینان نظریه پزشک دیگه هم بدون ضررنداره

ممنون، حتما🙏🏻

2740
نه سقط فراموش شده بود. آزمایش های بعد سقط. ایمنی و انعقادی

بده بد که نیست خاطرت جمع میشه