2752
2734
😔راست میگی؟کی؟

بله حدودا 3.4روز پیش خوندم اینجا

خدایا شکرت تو سال ۹۸ عروس میشم 😍 خدایا شکرت که جهیزیمو تو خونه خودم چیدم و از مادرشوهر جدا زندگی میکنم😍 خدا جونم دوستت دارم 😢😢😢
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😔راست میگی؟کی؟

نسترن همسرش متاسفانه مرگ مغزی شد و اعضاشو اهدا کردن.😔

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
2731
الهی بمیرم بیچاره 😭 مو به تنم سیخ شد والا خدا رحمتش کنه😔

بنده خدا با توجه به امضاش خیلی سختی کشیده بود. خودمم تا یه مدت حالم بد بود.😢

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
شوهرش چی واکنشی نشون داد؟🙄

استارتر دیگه خبری نداشت فقط گفت خواهرش زنگ زده گفته پیدا میشه البته شوهرش به اون دوستشون که کلی فحش داده بوده بعدم رفتن دنبالش دیگه استارترم خبر نداشت گفت میره ببینه چه خبره

خدایا خودت همراهم باش تا فندوقم به سلامتی به دنیا بیاد
خیلی ناراحت کننده بود مرسی عزیزم😘

آره خیلی ایشالا ک راست نباشه و همه چیز سرکاری بوده باشه 

قربونت

خدایا شکرت تو سال ۹۸ عروس میشم 😍 خدایا شکرت که جهیزیمو تو خونه خودم چیدم و از مادرشوهر جدا زندگی میکنم😍 خدا جونم دوستت دارم 😢😢😢
شوخی نکن😢😢😢 از کجا فهمیدی عزیزم؟مگه کاربری نسترن نترکید؟؟؟خودش تاپیک زد؟؟؟

منم تو یه تاپیک خوندم. کاربرای دیگه میگفتن. یه بارم زده بود سطح هوشیاریش خیلی پایینه دعا کنید.