2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من امشب بخاطر گرقتنش از شیشه کلی استقامت کردم و بچه ام کلی گریه کرد در حد غش ولی آخر خوابید از بس شی ...

راه حلتون بدبود....با بازی وسرگرم کردن و چیزجدید جایگزین کردن بایدبگیری عزیزم

2731
تجربه پستونک نداشتم دخترم اصلا نخورد.راست میگی اصلا به اون فکر نکرده بودم

قربونت😍 پسرمنم پستونک نگرفت ....و خداروشکر میکنم بابتش...

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
2740

[QUOTE=78803773]خانوامایی ک بچتونو از شیرحشکو شیر گرفتین کمک کنین راه حل بدیین[/QUOTE 

شیر و باید کم کم گرفت مثلا صبح و بده ونده تاوقت خوابش سرگرمش کن باهاش بازی کن خسته بشه بعد دوروز برای خواب ظهرنده با قصه و شعر رو پا بخوابونش بعد کم کم صبح ونده اصولا دیگه خودشون بی خیال میشن آخرین مرحله شیرشب که دیگه قطع کن نده.....من فقط بهش چسب شیشه ای میزدم میگفتم نمیشه شیشی بدم....هوا هم خوب بود میبردمش پارک کلا خسته میشدمیاوردمش خونه ۱هفته کلا پارک بودم😅😅

قربونت😍 پسرمنم پستونک نگرفت ....و خداروشکر میکنم بابتش...

واقعا خداروشکر چون یه پروسه ترک پستونک هم به وظایفمون اضافه میشد.ولی من الان یه مشکلی ک دارم الان ۴ ماهی میشه دخترمو از شیر گرفتم دخترم همش میگه ممه رو بگیرم دستم بخوابم انگار آرامش میگیره زود می‌خوابه راضی هم نمیشه اگه ندم خیلی سخته.ببخشید استارتر وسط تاپیکت سوالمو پرسیدم .واقعا موندم چیکار کنم

واقعا خداروشکر چون یه پروسه ترک پستونک هم به وظایفمون اضافه میشد.ولی من الان یه مشکلی ک دارم الان ۴ ...

بگو نازش کن حالا بروبخواب...بعد نازوببرسمت صورتت بعدم تبدیلش کن به حالا مامانی بوس منم دخترموبوس بغل محکم بعدم بریم لالا

2706