2733
2734
عنوان

قد و وزن نینی های ۱۸ ماهتون چقده؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 321 بازدید | 50 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گمون نکنم من که نمیدم

اهن رو یکی از اشناهامون بخاطر دندونای بچه نداده بود بهش،الان ۷ ۸ سالشه و کمخونی خیلی شدید داره.میگه دکترش میگ اگ قطره اهنشو میدادی الان مشکلش ب این شدت نمیشد😑

اگه حال دلم خوبه،سکوت معجزه کرده.وگرنه خوب میدونم که درد از هر طرف درده.....
2728
هیچی نمیخورد تازه یک هفتس که داره غذا میخوره به لطف آهن ایرانی

البته تا شش ماهگی که فقط شیر میخورد وزن گیریش عالی بود از وقتی افتاد به غذا وزنشم دیگه بالا نرفت.از هفت ماهگی هشت کیلو مونده

مامانا لیست غذا های نی نی تون چیه

من ک هرچی میدم نمیخوره فقط شامی دوست داره و یکم میخوره😢😢😢😢

البته تا شش ماهگی که فقط شیر میخورد وزن گیریش عالی بود از وقتی افتاد به غذا وزنشم دیگه بالا نرفت.از ...

عین پسر من .قبل افتادن ب غذا عالی بود

2740
تخم مرغ خیلی خوبه گردو  سیب زمینی  ابگوشت برنج

یه روز میبینی هرچی بدم میخوره بعدش دگ چن روز هرچی میدم نمیخوره.نمیدونم دلیلش چیه میدنین؟؟؟؟

عزیزم از کجا بفهمم بچم هنوز ریفلاکسی هست یا نه؟آخه دختر منم ریفلاکس داشت تا هفت ماهگی رانیتیدین دادم ...

همین که بدغذاست اگرلجبازو عصبیه یا همین کم وزن بودنشه به خآطرهمونه ،من تا1سالگیش شایدم بیشتر امپرازول میدام هرچندوقت 1بار قطع میکردم دوباره شروع میکردم دیگه کامل قطع کردم ازلحاظ تغذیه هم مراعات میکنم هم خودم هم دخترم دیگه دستم اومد به چیاحساسه

پسر من صبح ها یه پیاله فرنی ساعت ۱۱ بیسکویت مادر با شیر خشک ساعت ۱ ظهر آبگوشت یا سوپ یا برنج کته همشم گوشت میریزم حتما  ساعت ۴ حریره بادوم یا فرنی یا کیک که خودم درس میکنم ساعت ۷ نون شیرمال میدم دستش میخوره خالی خالی ساعت ۸ با ۹ شام میخوریم از شام خودمون ساعت ۱۱ وقت خوابشه فرنی میدم سیر بشه قشنگ بخوابه.این وسطام که میوه و شیر خودمم میخوره هر چقد که بخواد میدم

هوا یه جوری عالیه که آدم میتونه چهل تا شکست عشقی رو باهم بخوره....چهل تا دیگم سفارش بده😌😫
اها پس هر سه تاتون قدبلندین 😍

اوهوم.بهداشت میگه قدش خیلی بلنده ببرش پیش متخصص.منم نبردمش میدونستم ارثی مشکلی نیس

هوا یه جوری عالیه که آدم میتونه چهل تا شکست عشقی رو باهم بخوره....چهل تا دیگم سفارش بده😌😫
یه روز میبینی هرچی بدم میخوره بعدش دگ چن روز هرچی میدم نمیخوره.نمیدونم دلیلش چیه میدنین؟؟؟؟

هر چیزی و به اندازه بده تا خودش بخواد سرگرمش کن برنامه مورد علاقش و بزار یا جایی که دوست داره غذا بهش بده 

مثلا پسر من کارتون مورد علاقشو بزارم و یکم گشنه باشه خیلی خوب غذا می خوره 

بهش شیر و بیسکویت مادرم میدم

2706