2737
2734

پسر من ۲۰ دی دو ماهش کامل میشه تو نت خوندم باید وقتی صدایی میشنوه به سمت صدا برگرده اما پسرم اغلب اینکارو نمیکنه بقیه کارها همه رو انجام میده مثلا یعنی غان و غون میکنه، با چشمش اشیا رو دنبال میکنه، میخنده، به چهره خیره میشه، صدایی باشه تو خواب میپره اما وقتی صداش میکنیم یا باهاش حرف میزنیم خیلی توجه نمیکنه به جاهای دیگه نگاه میکنه باید صورتشو بیارم سمت خودمون تا نگاه کنه بعضی وقتا حتی صورتشم بیارم باز توجه نمیکنه یه سمت دیگه نگاه میکنه اما مثلا وقتی داره گریه میکنه منو میبینه نگاهم میکنه منتظره بغلش کنم... به نظرتون اون توجه نکردنش طبیعی و به خاطر سنشه یا خدای نکرده مشکلی داره؟

البته چهارشنبه از دکترش میپرسم ولی تا اون روز خیلی استرس دارم ممنون میشم اگه تجربه ای دارین بهم بگین 🌹🌹

استیکر یک سالگی پرهامم 💞💞💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بچه دوماهه خیلی کوچیکه، الکی حساس نشو. بچه ها با هم فرق دارن. کمی صبر کن. به نظر نمیاد مشکلی باشه چر ...

اخه داشتم تو‌ نت درباره واکسن دو‌ماهگی و مراقبتاش میخوندم دیدم چند جا نوشته و تاکید کرده که نوزاد باید وقتی صحبت میکنیم باهاش نگاه کنه دیدم پرهام اغلب توجه نمیکنه خیلی نگران شدم

2738

اصلا به چیزای تونت توجه نکن پسرمن۲۰دی میره توپنج ماه تازه الان وقتی صدایی میاداونم اگه خیلی بلندباشه نگاه میکنه طرفش .

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!
بچه ها با هم متفاوت هستند نگران نباش خداي نكرده مشكلي بود دكترش متوجه ميشد عزيزم ،

ممنون خانمی 🙏🏻ولی هنوز دکترش چهارشنبه باید ببینش برای همین نگرانم

ممنون خانمی 🙏🏻ولی هنوز دکترش چهارشنبه باید ببینش برای همین نگرانم

نه عزيزم نرمال نگران نباش اول راهي.💝

تاپيك هاي منم ببين به دردت ميخوره

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
اصلا به چیزای تونت توجه نکن پسرمن۲۰دی میره توپنج ماه تازه الان وقتی صدایی میاداونم اگه خیلی بلندباشه ...

جدی؟

خب پس خیلی زوده دو ماهگی

خیلی ممنونم عزیزم خیالمو راحت کردی 🌹🌹🌹🙏🏻

خیلی چیزاتونت مینویسن من یه جاخوندم که نوزادسه ماه ونیمه روبایدبالشت بزاری دورش تابشینه درصورتیکه بچه ازهفت ماهه به بعدبایدبشینه

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!
نه من کارتشو دارم نوشته تا 3 ماهگی باید نسبت به صدا سرشو برگردونه  مگه شنوایی سنجی نبردی؟  ...

چرا شنوایی سنجی بردم خوب بوده ولی نسبت به صدا سرشو برنمیگردونه اصلا

2706