2733
2734
عنوان

پیراهن مجلسی شیییک برای عروسی خواهر شوهر....پیشنهاد لطفا🌹🌹🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 414 بازدید | 25 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
میون این همه خوشگل چیو انتخاب کنم؟؟؟؟؟؟💞💞💞

خوشبحالت خیاطی از هرکدوم دوست داری ایده بگیر با یکم خلاقیت یه لباس بلند برا خودت مدل کوتاهش برا دخترت میتونی بهترین لباسا رو بدوزی

مزون دوز هستيد؟؟؟؟؟ خيلي حسرت ميخورم شماها رو ميبينم

نه بابا........قبلا یک خیاطی کوچیک و جمع و جور داشتم.باردار که شدم جمعش کردم.حدودا دوسال پیش.ولی چون خیلی علاقه دارم گاهی میشینم برا خودم و بچه هام میدوزم.معمولا لباسمونو خودم میدوزم.حتی برای شوهرم و پسرام.وقتایی که حوصلم سر میره یا خیلی استرس دارم و یا فکرم درگیر و مغشوشه با خیاطی آروم میشم

😇😇😇اندوه من این است که در عصر حواشی...‌.‌‌‌‌‌‌..........یک لحظه به فکر من بیچاره نباشی😇😇😇
نه بابا........قبلا یک خیاطی کوچیک و جمع و جور داشتم.باردار که شدم جمعش کردم.حدودا دوسال پیش.ولی چون ...

معلومه ك وارديد عزيزم

من كلاس رفتم ولي اصلا چيزي ندوختم

اعتماد ب نفس و حوصلشو ندارم

خوشبحالت خیاطی از هرکدوم دوست داری ایده بگیر با یکم خلاقیت یه لباس بلند برا خودت مدل کوتاهش برا دختر ...

فدات عزیز....مدلایی که فرستادی خوشگلن.دست گلت درد نکنه.

😇😇😇اندوه من این است که در عصر حواشی...‌.‌‌‌‌‌‌..........یک لحظه به فکر من بیچاره نباشی😇😇😇
معلومه ك وارديد عزيزم من كلاس رفتم ولي اصلا چيزي ندوختم اعتماد ب نفس و حوصلشو ندارم

اعتماد بنفس خیلی مهمه...خیلیییییی......باید دل و جرأت به خرج بدی و بتونی پارچه رو برش بزنی.اگه همش دست و دلت بلرزه فایده نداره.و اینکه دوست داشته باشی.من چند وقت نمیتونستم خیاطی کنم،چرخ میدیدم ضعف میکردم که بشینم پشتش و بدوزم......

چند تا پارچه ارزون قیمت بخر و الگو بکش و ببر و بدوز و بپوش.کللی سر ذوق میای.....

چه متدی کار کردی؟