2733
2734
عنوان

$$$ بازارچه دست دوم قمی هاااااااااا...بشتابیددددددد....$$$

| مشاهده متن کامل بحث + 36985 بازدید | 492 پست
سلامم دوستان من دنبال یه پرستار کاربلد هستم که بیاد خونه تو نگهداری نینی هام بهم کمک کنه، خیلی جوون نباشه حدود 40 سال، سابقه پرستاری از نوزادو داشته باشه لطفا اگر کسی رو میشناسین بهم معرفی کنین یا اگه مرکزی هست که میتونم از اونجا پرستار بگیرم رو بگین ممنون میشم
خدایا ازتو معجزه ای میخواهم معجزه ای بزرگ در حد خدا بودنت تو خود بهتر میدانی معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند…ناامید نیستم فقط دلتنگم خدایا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
سلام دخترا یه گلدون مصنوعی خریدم ولی پشیمون شدم از خریدش ... تازه خریدم ...نوِ نوِ ...قیمت خریدش85 بود ...از تهران خریدم ولی 75 میدم ... اگر دوست داشتین با این شماره تماس بگیرین :09361313356 روی عکس ها کلیک کنید تا بزرگ بشه ... آپلود عکس آپلود عکس