2733
2734
عنوان

خردادیای لهنتی بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 703 بازدید | 96 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دقیقا منم اینجوریم ۲۲ خردادم همش با شوهرم درگیرم شوهرم‌ فک میکنه چندتا زن داره با این چند شخصیتی بو ...

اوففففف همینطوره هرلحظه امادست که یه شخصیت جدیدیو ببینه ازت

مثلا یه شخصبت من عاشق شادمهره یه شخصیت حالش ازش بهم میخوه

فکرمیکردم چند شخصیتی بودنم بخاطر مسائل دیگری هست.نگو بخاطر ماه تولدمه!

یبارخیلی مهربونم.یبار خشن.یبار بین این دو.😖

لینکشو پیدا کردم . هورا.ورزش اب کردن شکم :https://www.instagram.com/p/BtT02aBgFgz/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=149hni6pn37m4  شروع ورزش من ، برای آب کردن شکم ... یازدهم دی نود و هفت😊بود .... ولی بخاطر بعضی مشکلات ... متوقف شده😣😣😣چند روز درمیون ورزش میکنم . امیدوارم بتونم👌...رژیم غذایی ندارم . فقط ورزش . اندازه دورشکم در اغاز کار ۸۸ . باید به شصت و هشت برسونم👌من میتونم 😊
2740
اوففففف همینطوره هرلحظه امادست که یه شخصیت جدیدیو ببینه ازت مثلا یه شخصبت من عاشق شادمهره یه شخصیت ...

خخخ تو دیگ دیوونه ای من نه در این حد

ان شاالله همه روزای خوب بیاد تو زندگیشون 🌸🌸
اوففففف همینطوره هرلحظه امادست که یه شخصیت جدیدیو ببینه ازت مثلا یه شخصبت من عاشق شادمهره یه شخصیت ...

چقد عجیب..... احتمال میدم خانومای خردادی بیشتر این حالتو دارن. چون شوهر من اصلا اینطوری نیست. ی عموی خرتادیم دارم که اصلا تا حالا دو شخصیتی بودن ازش ندیدم هر دوشون کاملا ثبات دارن.

2706