2737
2739
عنوان

من سیاهم..از خودم بدم میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 11305 بازدید | 102 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

این دوره چه سفید وچه سیاه هردو کرم میزنن ومیرن بیرون

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

من چند روز پیش داشتم یه فیلم میدیدم یه دختر برنزه با پوست شکلاتی موهای مشکی چشم و ابروی مشکی از همه ی بلوندای تو فیلم با چشم رنگی جذاب تر بود 

نمیدونم چرا سفیذی ملاک شده مگه زمان ناصرالدین شاهه

2740

عزیزم ما یه فامیل داشتیم سبزه خیلی تیره بود.رفت دکتر پوست و الان گندمی شده قشنگ 3 4 درجه روشن شده پوستش.ولی نگفت چکار کرده برو دکتر شاید راهی باشه.البته این فامیلمون یکمم تپل شد قبلش خیلی لاغر بود

من فکر میکنم آگه تا الان مجردم به خاطر همین سبزگیمه

این چه حرفیه اگه به این بود که تا حالا هیچ دختر سبزه ای ازدواج نکرده بود.

لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ.  هرگز گناه کسی نزد دیگری مبر، شاید خدایش بخشیده باشد
2706