2733
2734
سلام بچه ها من یه راهنمایی ازتون می خوام من رویان میرم به خاطر مشکل شوشو بچه دار نمیشیم تا به حال 2 بار انتقال جنین داشتم که متاسفانه هر دو بار منفی شده چون رویان شلوغه می خوام یکی از دکترهای رویان رو انتخاب کنم برم مطبش بین 3 تا دکتر موندم دکتر اشرفی دکتر اشرف معینی و دکتر تهرانی نژاد من هیچ شناختی ازشون ندارم خواهش می کنم اگه می دونید کدومها بهترن راهنماییم کنید برم پیشش چون رویان فوق العاده شلوغه می خوام برم مطب که وقت بیشتری برام بذارند ممنون میشم
من از معبود یکتایم - فقط یک چیز می خواهم - نگیرد هرگز از قلبت -امید استجابت را
اشرف معینی اگه بری که اصلا خودش معاینه و ... نمی کنه همه کارهاش رو دستیاراش انجام میدن
بچه های کلوپ بیشتر میتونن راهنماییت کنن
بیا اینجا

http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=5230
هوران...تابلو اتاق کودک/جهت دیدن نمونه کار و سفارش 09379071696

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم دوتاشون معروف هستن. معینی رو که دیگه بقالای سرکوچه هم میشناسن. بنظرم ببین دسترسی به کدومش واست راحتتره چون هر هفته باید بری و این خیلی تو روحیه ت تاثیر داره. دوست من پیش معین میرفت .البته توی یه کلینیک تو تهرانپارس میرفت اونجا سرش خلوت تر بود
2731
نازک جون دوستت پیشش جواب گرفت؟فکر کنم بیمارستام ارش می رفته ولی ممنونم از راهنماییت خانم گل
من از معبود یکتایم - فقط یک چیز می خواهم - نگیرد هرگز از قلبت -امید استجابت را
2740