2733
2734
عنوان

میگم صد سال دیگه بازم قیافه نچرال وجود داره؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 991 بازدید | 45 پست
من خودم به هیچ عنوان حاضر نییتم جز عمل بینی جراحی دیکه ایی برای زیبایی صورت انحام بدم جراحی بینی ...

من دوستم هفته پیش عمل کرده پیش دکتر کریمی نمیدونی چقددددد. راحت بود. عملش چقددددد قشنگ شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم تقریبا هیچ مشکلی توی صورتم ندارم و همیشه کاملا طبیعی بودم موهامم رنگ نیست اما جدیدا خیلی افتادم ...

اره. دگ.... داری پلنگ میشی کم کم 😘😘😘 نبینم لنز. یخی بذاریا😁 تتو ابرو کردی؟

2731
دقیقا😐دوستمو اصلا کسی نگا نمیکرد اصلا خوشگلنبود دماغشو عمل کرد انقد محبوب شد فرتو فرت پیشنهاد و ابر ...

اره والااااا همه شعار میدن نچرال خوبه همه دنبال همین پلنگان

من دوستم هفته پیش عمل کرده پیش دکتر کریمی نمیدونی چقددددد. راحت بود. عملش چقددددد قشنگ شده

من تهران نیستم گلم

میدونی میترسم بینیم عمل کنم و وحشتناک بشه

چه میدونم میگن میفته نوک بینی غضروف مصنوعیه

میگن دورنگ میشه بینی

کج و کوله بشه

سوراخ های بینی متقارن در نیاد

بینیم خیلی کوچیک بشه سر بالا بشع

میدونی درسته بینی الانم خیلی ناحوره ولی خب توی صورتم نشسته

وقای عمل میونی همه انتظار بهترین رو دارن

بعد اگر مشکل دار بشه خیای عذاب آوره

خدایا هزاررربارشکرت که منو به ارزوم رسوندی❤👨‍👩‍👦‍👦
اره والااااا همه شعار میدن نچرال خوبه همه دنبال همین پلنگان

البته پلنگ نیس دوستم فقط دماغشو عمل کرد چون قبلش خیلی بد بود دماغش ولی قیافش 180 درجه عوض شد بعد عمل

2740
نه عزیزم نه جذابم نه زیبا ولی نمیدونم چرا احساس نمیکنم که نیاز به عمل داشته باشم خیلی معمولی هستم&nb ...

نه من میدونم تو خیلی قشنگی ولی واقعاااا افرین ب این اعتماد ب نفس

من ک. اصلا اعتماد ب. نفس ندارم

من تهران نیستم گلم میدونی میترسم بینیم عمل کنم و وحشتناک بشه چه میدونم میگن میفته نوک بینی غضروف م ...

مطمئن باش هرچقدهم بد باشه از. بینی خودمون بهتر. میشه 

چیزیو از دست نمیدیم

نه من میدونم تو خیلی قشنگی ولی واقعاااا افرین ب این اعتماد ب نفس من ک. اصلا اعتماد ب. نفس ندارم

مجردی؟اگه متاهلی کلا از فکرش بیا بیرون چون شوهرت دوس دلشته که اومده خاستگاری دیگه رو اعتماد به نفست کاررکن کافیه خودتو باور داشته باشی من خیلی روزا حتی بدون یه کرم میرم بیرون اصلا برام مهم نیس لک و جای جوش صورتم رو ببینن مهم خودمم که دوس نداشتم اون روز رو ارایش کنم 

مجردی؟اگه متاهلی کلا از فکرش بیا بیرون چون شوهرت دوس دلشته که اومده خاستگاری دیگه رو اعتماد به نفست ...

متاهلم.... شوهرم اولش موافق بود. الان میگ نه ولی برام مهم نیس رضایتش بخوام عمل میکنم

منم خیلی وقتا بدون ارایشم ولی خب اعتماد. بنفس لهنتیم پایینه