2752
2734

دوخط یعنی ۳۶ ساعت دیگه تخمک ازادمیشه تادوازده ساعت دیگه بهترین وقت برابچه دارشدن

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خداانشالله دامنت سبزکنه غصه نخورعزیزم

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
دوخط یعنی ۳۶ ساعت دیگه تخمک ازادمیشه تادوازده ساعت دیگه بهترین وقت برابچه دارشدن

مطمئن نیستم که این قبوله یا بازم باید پررنگتر بشه...قبلا دمای بدن میگرفتم ۱۹پریودم تخمک گذاری بود ولی الان نمیدونم.امروز ۱۶پریودیمه..

2731

ببین توکه جنسیت برات مهم نیست باهمسرت بعدپری دوشب درمیون نزدیکی انشالله میشه

چون اسپرم تورحم نزن۴روززنده هست بعداقاتون این جوریداسپرمش ضعیف نمیشه

ببین توکه جنسیت برات مهم نیست باهمسرت بعدپری دوشب درمیون نزدیکی انشالله میشه

الان یکساله اینجوری اقدام میکنیم ولی نشده، برام مهمه بدونم تخمک گذاری دارم یا نه چون قرص محرک تخمک گذاری میخورم میخوام بدونم تاثیر داره یا نه

اهان من نمیدونم من یه دختردارم این ماه میخوام اقدام نکنم اون خیلی زودشدم بعددوماه این ونمیدونم عزیزم من برات خداعامیکنم

ولی من شنیدم خیلیهای باکیت باردارشدن