2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچکدام 😎درد زیر شکم

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
2731
2740
من کیت گذاشتم و یه خط افتاد و اقدام کردم و بچم پسر شد  اگه واسه جنسیت میخوای به نظرم اعتباری ب ...

نه بابا جنسیت کجا بود ، یه بچه بهم خدا بده هرچی میخواد باشه...خسته شدم از حرف اطرافیان

نه بابا جنسیت کجا بود ، یه بچه بهم خدا بده هرچی میخواد باشه...خسته شدم از حرف اطرافیان

انشالله بحق خانم فاطمه زهرا دامنت سبز بشه

همه ی دوستت دارم ها فقط برای تو و دخترمونه😍😍
کمردرد و دلدرد و حالت تهوع یک هفتست دارم، یعنی برای تخمک گذاریه؟

غیر تهوع اون دو مورد اره .

ولی تیر کشیدن زیر شکم رو من خوب حس میکنم .

امیدوارم تو  بهترین زمان اقدام کنی و مامان بشی 

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده

کیت هم خوبه بابادمای بدن یه یکم سرماخورده باشی بالامیره

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2265734/میخایم-با-قانون-جذب-باردار-بشیم-هورررررررا?postId=78694693