2733
2734
عنوان

دوران نو جوانی مون

| مشاهده متن کامل بحث + 229 بازدید | 32 پست
خوبه كلاس پنجم بيشتر نبودم خخخخخ نامه براش نوشتم محموت جان لطفن سريعتر بازگرد دل من براي تو تنگ خوا ...

خخخخ بهش دادی یانگه داشتی؟؟ چه لفظ قلمم بودی تو 

چ فایده بالای خط فقر باشی و پایین خط فهم �....😕  
آره يادشه😂😂😂😂استوريش يبار گذاشته بود بعضي دخترا ميتونن يه دوره از از زندگيشونو آتيش بزنن از بس س ...

بلاکش کن خخخ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خخخخ بهش دادی یانگه داشتی؟؟ چه لفظ قلمم بودی تو 

مث سامورايي به بهونه نظري خودمو انداختم خونشون با موتورش رفته بود بيرون خخخخ منم گذاشتم تو ساكش تو دلم كليم كيف كردم ازين حجم از ذكاوتم 😂😂

اللهم استودعتک قطعه من قلبی فانک خیرالمستودعین❤️
مث سامورايي به بهونه نظري خودمو انداختم خونشون با موتورش رفته بود بيرون خخخخ منم گذاشتم تو ساكش تو د ...

بابا عاشق بتوبمیگن ،کجایی هستی گلم؟؟

2731
الان ازدواج کردی اون چی؟

من مجردم اونم مجرده😂😂

مامانم ميگه وقتي كنكوري بودي مامانش يه اشاره اي كرده برا خواستگاري ما گفتيم درس ميخوني..

بخاطر اسمت فک کردم کوردی 

اسمم مامانبزرگم گذاشته وقتي جوون بوده يه كورد اومده بوده خواستگاريش خانوادش قبول نكردن اونم اسم خواهر پسره رو گذاشته رو من😊😍

اسمم مامانبزرگم گذاشته وقتي جوون بوده يه كورد اومده بوده خواستگاريش خانوادش قبول نكردن اونم اسم خواه ...

من کوردم ،معنی اسمت درخشان

من مجردم اونم مجرده😂😂 مامانم ميگه وقتي كنكوري بودي مامانش يه اشاره اي كرده برا خواستگاري ما گفتيم ...

زنش شی تاابد بهت میخنده😂😂😂

شایدقسمت هم باشین😄 هنوز همسایه این؟

عزيزم اونا خارج زندگي ميكنن فقط يسر ميومدن و ميرفتن ك همونم نميان چن ساله..ولي خونه ايرانشون تو كوچمون هستش

عزيزم اونا خارج زندگي ميكنن فقط يسر ميومدن و ميرفتن ك همونم نميان چن ساله..ولي خونه ايرانشون تو كوچم ...

وای تو چقدر باحال بودی😂😂😂😂

خدايا پس كي ميخواي از اون نگاها كه حواسمون نيس به زندگي مون بندازي🤩🤩🤩🤩🤩