2737
2739

که راحت بتونم شیر بدم و اینا؟ شما تختشو چسبوندید به تخت خودتون؟؟ یا همینجوری بچه رومیذاشتید تو تخت خودتون؟؟ ( ما اهل رو زمین خابیدن نیستیم کمر درد میشیم فقط رو تختمون عادت داریم بخابیم پس این گزینه حذف میشه خخخ)

برای سلامتی بیماران روح و روان صلوات بفرست اگر دوست داری عزیز دل💓

فعلا تا کوچیکه تختشو بچسبون ب تخت خودت سمت خودت، هم راحت شیرش میدی هم تا صبح میتونی حواست بهش باشه

من اون زخمی رو خوردم ک تو از حس کردنش مردی💔 میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات بفرستی🙏💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من خودش تخت داره ولی چون تو اتاق جا نمیشود یه تخت کوچولو درست کردم چسبوندم به تخت خودمون فعلا تا دوسال می‌کشه 

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2738

ما دو تا نی نی داریم

من و همسرم وسط میخوابیم بچه کوچیکم کنار من و بچه بزرگم کنار همسرم

روی زمین میخوابیم

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
رو تخت خودش از الان عادتش بده رو تخت شما نخوابع شيرش رو ك دادين بزارين رو تخت خودس بخوابه عادت ميكنه ...

تختش که کنار تخت خودمون باشه؟

ما دو تا نی نی داریم من و همسرم وسط میخوابیم بچه کوچیکم کنار من و بچه بزرگم کنار همسرم روی زمین می ...

خخخ چ وضع باحالی، تصور کردم

2706