2733
2734
عنوان

نهایت نامردی😔

| مشاهده متن کامل بحث + 420 بازدید | 31 پست
عزیزم پاشو بگو ببرتت دکتر..این ی دظیفست..نبرد بزنگ اژانس واسه اونم مهم نباشی واسه خودت ک مهمی...قرار ...

خوابه فردا صب باید بره سرکار میدونست حالم بده بدون توجه خوابید

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره❤ عشق همسرم هسدم💃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودش مریض میشه انواع غذاها سوپا و نوشیدنی هارو میدم بهش خوب بشه حتی دلش برا من نسوخت بگه این اینقدر رنگش قرمز شده تب داره

میتونم با آژانس برم اما میترسم بعدا دعوام کنه 

دلم میخواد بشینم گریه کنم کاش پیش مامانم بودم ی لحظه طاقت نداشت من بد باشم روزیکه عروسم کردن بهش گفت ...

عیب نداره اون موقع عصبانی بوده برو بیدارش کن مردا با ما فرق دارن اون الان از اومدن به پذیرایی نفهمیده ناراحتی و حالت خوب نیست باید مستقیم بهش بگی خودشون متوجه نمیشن ناراحتم نشو دات وطبیعت آقایون اینطوره

2728

من یه اخلاقی که دارم شایدم بده ولی اصلا اهل ناله نیستم.بعضی وقتا حالم انقد بد شده ولی صدام درنیومده.برعکس شوهرم با کوچکترین دردی آهوناله میکنه.شوهرمنم بی توجه تقریبا منم دردمو بهش نمیگم.

کسی که میدونه اشتباه کردی وبازم ازت دفاع میکنه یا مادرته یا عاشقته
خودش مریض میشه انواع غذاها سوپا و نوشیدنی هارو میدم بهش خوب بشه حتی دلش برا من نسوخت بگه این اینقدر ...

نه آژانس نگیر برو بیدارش کن بگو تبم بالاست بریم درمانگاه.والسلام

2738
آخی، عزیزم. شاید ازت دلخور باشه، جدیدا دعواتون نده،؟

چرا اتفاقا سرشب دعوامون شد من چیزی نگفتم اون غر زد هرکار کردم بیداربشه منو ببره بیدارنشد گفت بدرک😔

وا .واقعا؟؟عجب آدمیه اه

دیگ تحویل نمیگیرمش امشب هزار بار به خودم لعنت فرستادم میبینه تب دارم میگه تو از دستی میکنی چون من جدا خوابیدم

دیگ تحویل نمیگیرمش امشب هزار بار به خودم لعنت فرستادم میبینه تب دارم میگه تو از دستی میکنی چون من جد ...

بمیرم برات.خودمم دارم میمیرم از دندون درد الان.اگه حالت بدتر شد پاشو با آژانس برو درمانگاه حتما.تب خطرناکه 

2706