2737
2739
عنوان

اگه تجربه ای در این زمینه دارین خواهش میکنم کمک کنین😞

| مشاهده متن کامل بحث + 247 بازدید | 40 پست

ببین مناسفانه ترک سیگار خیلی سخته

تو ی جوری وانمود کن ک نمیدونی هنوزم میکشه

بعد ی وقتایی ک حالش خوبه و بوی سیگار نمیده بغلش کن بگو ک وقتی سیگار نکشیده از بغل کردنش لذت میبری

اما یادتم باشه پس نزن شوهرتو ب خاطر بوی سیگار

چون ب غرورش برمیخوره و‌ لج میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم شما از قبل از این قضیه خبر داشتین و با اینهمه تکرار دیگه میدونستین که احتمال ترک کردنش خیلی پایینه پس یا تا حالا باید با این قضیه کنار میومدین یا سر خودتون کلاه نمیذاشتین وکه به خودتون امید الکی بدین

حالا هم اگه بتونی کمکش کنی ترک کنه که چه بهتر (که اونم اول باید خودش از ته دل بخواد)

اگه نه با قضیه کنار بیا و دیگه برا خودتون ناراحتی درست نکنین

خدا با منه. پس همه چی خوب پیش میره😊
2731
منم متنفرم تاحالا هم ۵۰۰ بار سرش دعوا کردم ولی ترک نمیکنه هر روز بیشترم میکشه😒

ولی عوضش اونم از بوی لاک متنفره منم قرار گذلشام تا وقتی اون سیگار میکشه هر روز لاکامو بیارم یه دور بازشون کنم بوشون بپیچه تا حالش جا بیاد👍😂

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

میگن قبل از کشیدن سیگار سیگار رو ب نیکوتین آغشته کنید و بعد بکشی چهل روز بعد شما دیگ سیگاری نیستید امتحانش کن

بیاین ب عقاید و سلیقه هم احترام بزاریم هی سعی نکنیم ب زور عقایدمونو بزرو تحمیل هم کنیم این احترام گذاشتنو یاد بگیریم تا مخل اسایش کسی نشیم بدونید  رک بودن و بیشعور بودن  خیلی نزدیکن پس به هوای رک حرف زدن با بیشعوری طرفمونو ناراحت نکنیم
2740
😂😂😂 بوی لاک که خیلی خوبه😍

منم خیلی دوس دارم ولی اون بدش میاد 😂

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 
اگر واقعا با سیگار مشکل داری باید ترکش کنی بری دنبال یه ادم غیر سیگاری ادم سیگاری معمولا به این ساد ...

همه جوره دوسش دارم میخوام مشکلمو حل کنم نمیخوام ترکش کنم  عزیزم 

همه جوره دوسش دارم میخوام مشکلمو حل کنم نمیخوام ترکش کنم  عزیزم

پس مجبوری این رو هم قبول کنی.

نمیخوام اذیتت کنم عزیزم ولی خیلیییی خیلییی امکانش کمه که ترک کنه.

فقط میتونی باهاش حرف بزنی که توی خونه نکشه.

2706