2752
2734

بعد اينكه همش خوابه از ديروز به زور بيدارش ميكنم شير بخوره، چكار بايد بكنم توروخدا راهنماييم كنيد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اگه سز بودی ک شیاف بزار....صاف بشین چندتا متکا دورت بزار قوز نکن بده شیرو...بعدشم ک واس بیدار کردنش باید ب کف پاش ضربه بزنی با پرتاب انگشتت اینو یاد دادن تو بیمارستان ب ما ...لازم نی خیلی بیدار باشه هر دوساعت بگیر زیر سینه

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
اگه سز بودی ک شیاف بزار....صاف بشین چندتا متکا دورت بزار قوز نکن بده شیرو...بعدشم ک واس بیدار کردنش ...

ضربه ميزنم كف پاش اصلا بيدار نميشه، چند دقيقه بيداره بعد ميخوابه، الان اونقد شير دارم كه بشه دوشيد؟

ضربه ميزنم كف پاش اصلا بيدار نميشه، چند دقيقه بيداره بعد ميخوابه، الان اونقد شير دارم كه بشه دوشيد؟

پسر منم اوایل اینجوری بود ۶ ساعت ۶ ساعت میخوابید آغوز چربه بچه رو کامل سیر نگه میداره البته من شیرخشکم میدادم چون کم وزن دنیا اومد نگران نباش الان حسرت اون روزا رو میخورم یه سره بیداره😣😣😣😣😆😆😆😆

مامانت پیشت نیس ؟؟

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         

ضربه محکمم بزنی چیزی نمیشه فقط باید پرتابی باشه انگشتت....بعدم نوزاد حداقل بابد ۲۰ ساعت خواب باشه راحت...شیرم دیگه بستگی ب بدن خودت داره با شیر دوش بدوش ببین چیزی میاد...میتونی کنی تو سرنگ بهش بدی...ما تو بیمارستان با سرنگ بهش شیر خشک دادن

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
بدوش بعد با قاشق بده بهش كه بعدش سينتو بگيره يا جورى بگيره كه نياد رو شكمت.مگه اموزش نديدى براى مدل ...

كلاساى زايمان رو رفتم فقط دو روش شير دادن ياد دادن، ميدونم چجورى شير بدم ولى نسشته به خاطر بخيه هام نميتونم، دراز ميكشم شير ميدم نميتونه خوب بخوره

با قاشق نده یا سرنگ یا قطره چطون...بعد شیر بابدبدی بخیت هیچی نمبشه...لبه تخت بچین دورت متکا بچین قوزم نکن با کمک متکاها دستتو تکیه کن شیر بده شکم بندم ببند شیافم بزار چرک خشکنم ک بابد داده باشه بهت