2752
2734

از صبح منتظر تماس من بوده الان زنگ زدم به مامان دیدم این خطشو ج نداد بعد زنگ زدم به اون خطش که بگم عشق چرا ج نمیدی دیدم آبجیمه. گفت مامان تازه از اتاق عمل اومده بیرون تو ریکاوریه. اینقد اعصابم بهم ریخت گفتم وای من نمیدونستم امروز چهارشنبه اس فکر کردم وسط هفته ایم میخواستم یه روز قبل عمل تماس بگیرم باش مفصل حرف بزنم

اینقد ناراحتم مادرم منتظر تماسم بوده دارم گریه میکنم. زنگ زدم با شوهرم دعوا کنم بگم دعواهای مسخره باتو فکر منو از مادر مریضم منحرف کرده جواب نداد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان پاشو برو بیمارستان خوب

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
2731
اینقد ناراحتم مادرم منتظر تماسم بوده دارم گریه میکنم. زنگ زدم با شوهرم دعوا کنم بگم دعواهای مسخره با ...

باهمسرتون سراین موضوع دعوانکنید که کش پیدانکنید ممکنه حتی نزارن به دیدنش برین 

بایدخودتون بیشترتوجه میکردین

برای سلامتی دخترم دعاکنید