2737
2734
عنوان

لطفا کسایی که بینیشونو عمل کردن بیان ،دارم دق میکنم🤕😞😞😞

| مشاهده متن کامل بحث + 4193 بازدید | 202 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کجا سر بالاس😐 توهم زدی گل من😁

ن‌خوبه عشقم ورم داره فقط

مبارکه😍😘

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
2728
راست میگه،افت میکنه به مرور،تا یکسال هم طول میکشه تا شکل واقعیش معلوم بشه 👍🏼 استرس نداشته باش اگر ...

خداکنه عزیزم

والا نمونه کارای دکترم که خوب بود من دیدم

زندگی فارق از معنی     زندگی فقط یعنی ،مثل یه مهره بازی کرده شدن       تنها مثل مرده راه رفتن😞💔
اووووه دكترت چقدر چسب كاري و محكم كاري كرده غصه نخور مياد پايين منم ٥ روزه عمل كردم عمل من ترميمي ...

راست میگی؟

خداکنه 😞

زندگی فارق از معنی     زندگی فقط یعنی ،مثل یه مهره بازی کرده شدن       تنها مثل مرده راه رفتن😞💔
خداکنه درست شه😞🙏

خیلی ورم داره اصلا نگران نباش میاد پایین

چقد خوب با 5100 عمل کردی اصفهان زیر 8 نیست

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏
2740
برا من که نیومد پایین هشت ساله بشین تا بیاد

فرق میکنه باهم...برای من اولش اینقد بالا بودسوراخ دماغام قشنگ معلوم بود انگار سرتو چسبوندی به شیشه اما الان قشنگ اومده پایین پایین

هرچی زدم اسم گفت یا تکراریه یا معتبر نیست منم اعصابم بهم ریخت زدم اسم ندارم بابا نوشت ثبت شد😐😐😐
کجا سر بالاس😐 توهم زدی گل من😁 ن‌خوبه عشقم ورم داره فقط مبارکه😍😘

مرسی عزیز دلم😘🙏

امیدوارم من همش بهش گفتم سربالا نمیخوام😞

2706