2737
2739
عنوان

نترس عزیزم نترس من اینجام💕

| مشاهده متن کامل بحث + 1693 بازدید | 43 پست

اما من متاسفانه نمی تونم جلو خشم وعصبانیتم روبگیرم  ودراوج عصبانیت  سر بچه هام خالی میکنم بعدش  فک میکنم وزود آروم میشم ولی چه فایده  وقتی روح وروان بچم روتخریب کردم.از خودم بدم میاد اصلا مادر خوب ودلسوزی نیستم.😢😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خانم گل خوبی خانم خانمها؟؟ دورت بگردم، عیدت مبارک چشم چشم

فدات بشم عزیزم. چشمت منور به مهدی فاطمه (عج)

اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست. 🌸 خدای مهربونم مواظب جوجه هام و همسرم باش. 🌸
2728
عزیز دلمی خانم خانمها تو هم مگه کتک میزنی هنوز؟

پسرم و اصلا. دخترم و گاهی. البته خیلی خیلی کمتر از پسرم. اونم دیگه چون خیلی اذیتم میکنه. اصلا نمیخوابه و خوابش هم خیلی سبکه. خودم خیلی کم خواب شدم. جوری شده که فقط باید در اختیار دخترم باشم. دلم برای پسرم میسوزه. وقتایی که دخترم خوابه با پسرم مشغول میشم و باهاش وقت میگذرونم . دیگه یه وقتایی کم میارم و از کوره در میرم.

اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست. 🌸 خدای مهربونم مواظب جوجه هام و همسرم باش. 🌸
پسرم و اصلا. دخترم و گاهی. البته خیلی خیلی کمتر از پسرم. اونم دیگه چون خیلی اذیتم میکنه. اصلا نمیخوا ...

فرشته آسمونی سلام 

خوبی دورت بگردم؟؟

عیب نداره بابا، درست میشه انشاءالله

چند سالشه گل دخترت؟

مائده من 5 سالشه

فرشته آسمونی سلام  خوبی دورت بگردم؟؟ عیب نداره بابا، درست میشه انشاءالله چند سالشه گل دخترت؟ ...

قربونت برم عزیزم.

فرشته کوچولوی من فاطمه خانوم ۲/۵ سالشه. همه چیزش عالیه فقط خوابش😞 

خدا فرشته ی شما رو برات حفظ کنه.

2740
قربونت برم عزیزم. فرشته کوچولوی من ۲/۵ سالشه. همه چیزش عالیه فقط خوابش😞  خدا فرشته ی شما رو ...

دورت بگردم

زوده هنوز آبجی برای کتک فدات شم

حالا انشاءالله کنار هم فائق میایم

دو تا تاپیک آخرم را نگاه کن ریحان جان

نظری داشتی با جان و دل به گوشم

دورت بگردم زوده هنوز آبجی برای کتم فدات شم حالا انشاءالله کنار هم فائق میایم دو تا تاپیک آخرم را ...

چشم عزیزم.

دورت بگردم زوده هنوز آبجی برای کتک فدات شم حالا انشاءالله کنار هم فائق میایم دو تا تاپیک آخرم را ...

خودم و خیلی کنترل می کنم ولی یه وقتایی دیگه کم میارم. بخصوص الان که همسرمم بیمار هستن و قرنطینه. دیگه رسیدگی به همسرم و کارهای خونه ، رسیدگی به درس و مشق پسرم و باقی اموراتش ، و اداها و نخوابیدن های دخترم، و دست تنها بودنم هم مزید بر علت شده که گاهی کم بیارم.

خودم و خیلی کنترل می کنم ولی یه وقتایی دیگه کم میارم. بخصوص الان که همسرمم بیمار هستن و قرنطین ...

ای جانم

وای، بمیرم برات

همسرتون حالشون خوبه؟؟

عزیزم مطمئن باش این روزها هم تموم میشه به عنایت امام زمان

اوضاع برمیگرده به روال عادی

ای جانم وای، بمیرم برات همسرتون حالشون خوبه؟؟ عزیزم مطمئن باش این روزها هم تموم میشه به عنایت اما ...

خدا نکنه عزیز دلم. 

همسرم هم حال عمومیش خیلی خوبه ولی نتیجه آزمایش هفته قبلش این بود که هنوز ناقله.

وضعیت تهران که اصلا هیچ تعریفی نداره.

امیدمون به خداست. ان شاءالله که اوضاع درست بشه.

خدا نکنه عزیز دلم.  همسرم هم حال عمومیش خیلی خوبه ولی نتیجه آزمایش هفته قبلش این بود که هنوز ن ...

خوب الحمدلله

به امید خدا عزیز دلم

توسل میکنیم براشون عزیز دل

مواظب خودت و نوگلهات و خانواده محترمتون باشید