2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها من یه درد دل کوچولو کنم برم  خیلی بغض کردم  من دو ماهه تحت نظر دکترم همش آمپول می ...

بهش بگو حالا بیا اقدام‌کنیم ادامه قهر بعد تشکیل جنین 

میشه یه صلوات برای ظهور اقا بفرستی ممنون دوستم
بچه ها من یه درد دل کوچولو کنم برم  خیلی بغض کردم  من دو ماهه تحت نظر دکترم همش آمپول می ...

عزیزم شما تو دوران حساسی هستی. هیچ چیز را به دل نگیر. باید, صبور باشی. یه مادر باید خیلیرصبر داشته باسه. اگه بخوای ذره بین بزاری رو حرفای سوهرت زندگی تلخ می شه. 

یه کنی به بیخیالی طی کن. مگه چقدر عمر می کنیم. بعدم دعوا می کتی, دیگه قهر نکن. قهر درست نیست. 

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم من نمره مورد احتیاجم را توی امتحان 11/اسفند/97 آوردم.من قبول شدم چقدر عالیه شکرت. 
2728
بهش بگو حالا بیا اقدام‌کنیم ادامه قهر بعد تشکیل جنین 

من نمیتونم دارم دق میکنم الان 

این بیشرف بی منظور نگفت این حرفو

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
عزیزم شما تو دوران حساسی هستی. هیچ چیز را به دل نگیر. باید, صبور باشی. یه مادر باید خیلیرصبر داشته ب ...

بخدا اصلا قهر بلد نیستم من 

الان دلمو بد شکست 

یه استرس بدی گرفتم اینو گفت 

اگه بچه مثلا دورازجون یه چیزیش شد 

میخواد بندازه گردن من 

از الان حرفشو زد 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
بخدا اصلا قهر بلد نیستم من  الان دلمو بد شکست  یه استرس بدی گرفتم اینو گفت  اگه بچ ...

الان با غربالگیری بچه ناسالم معلوم‌میشه و سقط میشه 

از این فکرهای بیخود نکن 

بعدش هم میگن روحیه والدین زمان تشکیل جنین مهمه 

میشه یه صلوات برای ظهور اقا بفرستی ممنون دوستم
2740
بخدا اصلا قهر بلد نیستم من  الان دلمو بد شکست  یه استرس بدی گرفتم اینو گفت  اگه بچ ...

فکر کن به منظور گفت. الان صلاح کارت این نیست. اونقدر علم پیشرفت کرده پس این ازمایش های, غربالگری و سونوها واسه چیه. برای اینکه بچه سالم باشه. 

حرف و نقطه ضعف تو دهن شوهرت ننداز. 

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم من نمره مورد احتیاجم را توی امتحان 11/اسفند/97 آوردم.من قبول شدم چقدر عالیه شکرت. 

ممنونم عزیزان