2737
2734

اگه مستاجر هستید ، هر سال مجبور به تعویض خونه شدید ؟؟؟؟

هر چند وقت خونه  رو عوض کردید

خدا جون به دلها نگاه کن....برای آرزوهای دل همدیگر دعا کنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام بله هر سال. امسال باری اولین بار تمدید کردیم. اما تصمیم دارم سال دیگه بازم عوض کنم.

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.

من تنها زندگی میکنم ۴سال یه جا نشستم حوصله م سر رفت بلند شدم اومدم یه خونه خوشگلتر

ولی خونه پیداکردن یه کم پروسه داره باید یه ماه زودتر هی بری بگردی تا یه مورد خوب پیدا شه

ولی برای تنوع نستاجر بودن خوبه بنظرم

خونه های مختلف ولی نه دیگه هرسال لااقل هر دوسال یه بار

2740

اومدم بگم خوشبحالتون هر سال خونتون رو عوض میکنین یه تنوع میشه واستون😀😀😀😀

‏آرزوها تاریخ انقضا دارن، زمانش که بگذره برآورده شدنشون بی معنی میشه.                                   میشه واسه برآورده شدن آرزوهام صلوات بفرستین😘

من یه مدت با مادرشوهرم زندگی کردم بعد رفتیم مستاجری یک سال بودیم از خونش خوشم نیومد عوضش کردیم جای بعدی که رفتیم چند سال بودیم تا خدا رو شکر خودمون خونه خریدیم

بحق الحسین (ع)                                                                  اللهم عجل لولیک الفرج                                                          🖤🖤🖤🖤
اومدم بگم خوشبحالتون هر سال خونتون رو عوض میکنین یه تنوع میشه واستون😀😀😀😀

تنوع سه چهار سال یه بار خوبه ولی هر سال خیلیییی سخته

هر سال گشتن دنبال خونه ی مناسب ب کنار

اثاث کشی هم خیلییی سخته

بعدشم‌خیلی از وسایل داغون‌ میشن تو اثاث کشی

ما تقریبا هر سال خونه عوض کردیم یعنی سه سال و نیمه ک ازدواج کردیم این سومین خونه س😞

وای مثل ما منم سه ساله ازدواج کردم سه خونه عوض کردیم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
تازه منم میخوام دوقلوی دختر و پسر داشته باشم. خیره ام ب دستای خدا. چقد شبیهیم😗

انشالله هر دو صاحب یه دوقلوی نازنازی وسالم بشیم 😍😊

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین